Amelia Island USA, 02.04. – 08.04.2007 / Tier II

KAIA KANEPI — KATERYNA BONDARENKO / 79. UKR /

1:6 | 6:1 | 6:1

Kaia võitis

Amelia Island'il alanud WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Bausch & Lomb Championships avaringi kohtumises alistas Kaia täna kaotatud avaseti järel ukrainlanna Katerina Bondarenko 1-6 6-1 6-1. Mäng kestis 1 tund ja 34 minutit. Teises ringis on Kaia vastaseks turniiril esimesena asetatud tiitlikaitsja Nadja Petrova(WTA 7.). Mäng peetakse teisipäeval, 3. aprillil peaväljaku kolmanda mänguna. Esimene kohtumine samal väljakul algab kell 17:00 siinse aja järgi.

24-aastane Petrova on hetkel WTA edetabelis 7. kohal, tema senine parim koht - 3. - pärineb 2006.a maist. Oma karjääri jooksul on Petrova võitnud 7 WTA Tour'i turniiri (viimati selle aasta veebruaris Pariisis; kaalukaimad võidud pärinevad eelmise aasta kevadest, kui ta võitis Charlestonis ja Berliinis järjest kaks Tier I turniiri). Grand Slam turniiridel on ta jõudnud kahel korral poolfinaali (2003.a ja 2005.a Prantsusmaa lahtistel). Viimati mängis Petrova Miami turniiril, kus ta võitudega Nathalie Dechy, Jekaterina Bõtškova ja Dinara Safina üle jõudis veerandfinaali. Seal kaotas ta hilisemale finalistile Justine Henin'ile 6-7(4) 6-7(4). Kaia varem Petrovaga kohtunud ei ole.

teisipäev, 03. aprill 2007

KAIA KANEPI — NADIA PETROVA / 7. RUS /

4:6 | 0:6

Kaia kaotas

Amelia Island'il jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Bausch & Lomb Championships teise ringi kohtumises kaotas Kaia täna 1. asetusega venelanna Nadja Petrovale 4-6 0-6. Mäng kestis 1 tund ja 19 minutit.

AP Photo/Phil Coale

Ülejärgmisel nädalal osaleb Kaia Eesti naiskonna koosseisus Bulgaarias Plovdivis peetaval Fed Cup'i Euroopa/Aafrika tsooni I grupi turniiril. Eesti naiskonda kuuluvad veel Maret Ani, Margit Rüütel ja Anett Schutting, kapten on Rene Busch.