esmaspäev, 26. august 2013

 

US Open

Flushing Meadows USA, 26.08. – 08.09.2013 / GS hard

KAIA KANEPI — VANIA KING / 130. USA /

4:6 | 7:6(4) | 6:1

Kaia võitis

Kaia võitis pingelise kohtumise ja jõudis US Openil teise ringi.

Kaia oma sõnadega: "Esimes setis olin ebakindel, kuna pole pikalt võistlusmänge mänginud. Teises proovisin mängus sees püsida nii palju kui suutsin ja kolmandas vastane ka natuke murdus ning mina sain hea hoo sisse."

Teises ringis kohtub Kaia ja Anna Schmiedlovaga (SVK, WTA 105), kes võitis täna otsustava seti kiires lõppmängus Stefanie Voegele (SUI, WTA 49). See saab olema Kaia ja Anna Schmiedlova esimene omavaheline kohtumine. Teise ringi mäng peetakse tõenäoliselt kolmapäeval.

Kaia teeb seekord kaasa ka paarismängus koos Sofia Arvidssoniga (SWE). Esimeses ringis on nende vastasteks Varvara Lepchenko (USA) ja Saisai Zheng (CHN). Paarismängu tabelit vaata siit

 

neljapäev, 29. august 2013

 

US Open

Flushing Meadows USA, 26.08. – 08.09.2013 / GS hard

KAIA KANEPI — ANNA SCHMIEDLOVA / 105. SVK /

6:4 | 6:1

Kaia võitis

Kaia võitis ning jõudis kolmandasse ringi.

Kaia oma sõnadega: "Alguses ei saanud ma mängu eriti käima ja lõin vastasele kuidagi mugavalt ja madalalt. Esimese seti keskelt hakkasin aga rütmi vahetama ja rohkem topsiga mängima. Pärast seda leidsin hea tunde ja kindluse ning siis tundsin et olen parem."

Kolmandas ringis kohtub Kaia kaheksandana tabelisse asetatud Angelique Kerber'iga (GER, WTA 9). Omavahelistes kohtumistes juhib Kaia 2:0, viimane omavaheline mäng oli sel aastal Wimbledonis.

Kohtumine peetakse homme, väljakul nr 11 (tv väljak), päeva teise mänguna. Esimene mäng algab 11 kohaliku aja järgi / 18 Eesti aja järgi.

Täna pidas Kaia ka paarismängu esimese ringi kohtumise, kus koos Sofia Arvidssoniga tuli tunnistada Varvara Lepchenko (USA) ja Saisai Zhengi (CHN) paremust 3:6 3:6.

 

reede, 30. august 2013

 

US Open

Flushing Meadows USA, 26.08. – 08.09.2013 / GS hard

KAIA KANEPI — ANGELIQUE KERBER / 9. GER /

0:6 | 4:6

Kaia kaotas

Kaia kaotas vigaderohkes mängus kindlalt Kerberile ning selleks korraks on US Open tema jaoks lõppenud.

Kaia oma sõnadega: "nii kahju sellest, et esimene pikk geim läks ära, see oleks võinud äkki natukenegi aidata mul mängu sisse saada…Pärast seda geimi tundus, et vastane sai järjest enam enesekindlust ja mina jällegi tundsin enam ja enam ebakindlana. Nii see esimene sett läks. Teises setis sain mängu sisse alles viimasel minutil ja seekord ei õnnestunud sealt seisust enam välja tulla."