teisipäev, 09. aprill 2013

 

BNP Paribas Katowice Open

Katovice Poola, 08.04. – 14.04.2013 / International Clay

KAIA KANEPI — SANDRA ZANIEWSKA / 196. POL /

6:1 | 6:1

Kaia võitis

Kaia võitis pärast kuuekuulist võistluspausi 54 minutit kestnud kohtumise 6:1 6:1.

Kaia oma sõnadega: "Mul oli hea meel mängida. Ma arvan et pabistasin kaks esimest geimi, siis sain suhteliselt agressiivselt mängida ja see andis mulle enesekindlust. Servides tundsin ennast hästi, eriti teisel servil. Lõin esimest servi kõvasti, kuna tundsin teisel servil ennast kindlalt ja sain esimesega serviga riskida. Vastane lasi palju stoppe üritas nn nikerdada aga ma olin selleks valmis. Kuigi enamasti plaksutati vastasele, siis tribüünil oli ka Eesti lipp.

Mängutingimused on siin väga head, väljakukate on natuke kõvem kui õues savi-liiva väljakutel.

Homsest vastasest ma palju ei tea. Kunagi ammu olen temaga mänginud ,aga hetkel tema mängu kohta eriti midagi ei tea. Eks ma vaatan kuidas homme tunnen, proovin agressiivselt mängida kui saan."

Teises ringis kohtub Kaia homme Karolina Pliskovaga (CZE, WTA 81). Kohtumine peetakse homme peaväljakul algusega mitte enne 19:00 Eesti aja järgi.

 

kolmapäev, 10. aprill 2013

 

BNP Paribas Katowice Open

Katovice Poola, 08.04. – 14.04.2013 / International Clay

KAIA KANEPI — KAROLINA PLISKOVA / 81. CZE /

5:7 | 3:6

Kaia kaotas

Kaia kaotas 1 tund ja 30 minutit kestnud kohtumise 5:7, 3:6.

Kaia oma sõnadega: "Tagajoonemängus tundsin ennast päris hästi täna. Raskusi valmistasid vastase servigeimid ja eriti tema esimene serv. Ta servis ikka väga hästi täna.

Esimeses setis olid mul ka omad võimalused, aga seda ma ei suutnud edu hoida. Teise seti keskel kadus mul korraks keskendumine ära kuna mulle tundus, et ta mängib kogu aeg nii hästi, saab oma servidelt lithsalt punkte ja mina pean kogu aeg tööd tegema, et järele jõuda. Ma ei saanud kuskilt kinni. Täna läks nii, aga eks ma mängin edasi ja proovin järjest paremini mängida."

Järgmine WTA turniir, millest Kaia plaanib osa võtta, on 23. aprillil algav International tasemega turniir Marokos.