Redbridge GBR, 16.02. – 22.02.2004 / 25K

KAIA KANEPI — SOPHIE LEFEVRE / 281. FRA /

6:3 | 6:3

Kaia võitis

Pärast karjääri viiendat tiitlivõitu täiskasvanute hulgas mängib Kaia uuel nädalal veel ühel Inglismaal peetaval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril. Redbridge'i turniiri avaringis alistas esimese asetuse saanud Kaia prantslanna Sophie Lefevre'i 6-3 6-3. Teise ringi vastane selgub kohtumisest Elena Baltacha vs Martina Müller.

neljapäev, 19. veebruar 2004

KAIA KANEPI — MARTINA MULLER / 360. GER /

6:1 | 3:6 | 6:3

Kaia võitis

Inglismaal Redbridges mängitaval tenniseturniiril on Kaia jõudnud üksikmängus veerandfinaali, alistades teises ringis sakslanna Martina Mülleri 6-1 3-6 6-3. Sakslanna on pärast mullust ebaõnnestunud hooaega küll WTA edetabelis alles 360. positsioonil, kuid veel 2002. aasta suvel paiknes ta koguni 51. kohal. Samuti on Müller kuulunud Fed Cupi maailmaliigas Saksamaa naiskonda. Veerandfinaalis on esimese asetusega Kaia vastaseks 6. paigutusega Zuzana Kucova Slovakkiast.

Kaia on edukalt alustanud ka paarismänguturniiri, alistades koos Daria Kustavaga (Valgevene) 3. asetusega Serbia ja Montenegro paari Katarina Misic & Dragana Zaric kolmes setis 6-4 2-6 6-0. Homme kohtutakse Suurbritannia paariga Amanda Janes & Jane O'Donoghue.

reede, 20. veebruar 2004

KAIA KANEPI — ZUZANA KUCOVA / 205. SVK /

6:3 | 2:0

Inglismaal Redbridge's mängitaval tenniseturniiril on Kaia jõudnud üksikmängus nelja parema hulka, alistades veerandfinaalis Zuzana Kucova Slovakkiast (#205). Kaia eduseisul 6-3 2-0 oli vastane sunnitud jalavigastuse tõttu loobuma. Homses poolfinaalis kohtub Kaia Venemaa esindaja Anna Tšakvetadzega, kellega ta oli vastamisi ka eelmise nädala Sunderlandi turniiri finaalmängus. Ka paarismängus on Kaia jõudnud juba poolfinaali - täna alistati Suurbritannia paar Amanda Janes & Jane O'Donoghue kahes setis 6-4 6-4. Poolfinaalis kohtuvad Kaia ja Daria Kustava turniiril esimese paigutuse saanud Tšehhi paariga Olga Blahotova & Gabriela Navratilova.

laupäev, 21. veebruar 2004

KAIA KANEPI — ANNA CHAKVETADZE / 361. RUS /

7:6(4) | 4:6 | 5:7

Kaia kaotas

Inglismaal Redbridge's mängitaval tenniseturniiril oli Kaia peale kolme-setist võitlust sunnitud tunnistama venelanna Anna Tšakvetadze paremust 7-6 (7-4) 4-6 5-7. Ka paarismängus lõppes Kaia ja Daria Kustava tee poolfinaalis - kolmes setis 4-6 6-3 0-6 kaotati turniiril esimese paigutuse saanud Tšehhi paarile Olga Blahotova & Gabriela Navratilova.

Samas tuleb tunnistada Kaia Itaalia- ja Inglismaa-turnee väga edukaks - 21 päeva jooksul mängis Kaia kokku 16 üksik- ja 4 paarismängu, võites neist vastavalt 14 ja 2.

Kokku teenis Kaia viimase kolme turniiriga (Ortisei, Sunderland ja Redbridge) 87,5 (üksikmängu) edetabelipunkti. Eelmisel nädalal võidetud Sunderlandi turniiril teenitud 31 punkti lisanduvad Kaia arvele juba sel esmaspäeval, Redbridge'i turniirilt teenitud 15,5 punkti aga järgmisel nädalal.