Marbella ESP, 06.04. – 12.04.2009 / Int. 500

KAIA KANEPI — SILVIA SOLER-ESPINOSA / 194. ESP /

6:4 | 6:2

Kaia võitis

Marbellas peetava WTA Tour'i 500 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Andalucia Tennis Experience tänases avaringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-4 6-2 hispaanlanna Silvia Soler Espinosa. Mäng kestis 1 tund ja 36 minutit. Järgmine vastane on endine maailma juunioride esinumber, 18-aastane hollandlanna Arantxa Rus, kes võitis Maria-Teresa Torro-Flor'i 4-6 6-2 6-0.

Mäng peetakse neljapäeval, 9. aprillil peaväljaku neljanda ehk päeva viimase mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 12:00 kohaliku aja järgi (13:00 Eesti aja järgi).

neljapäev, 09. aprill 2009

KAIA KANEPI — ARANTXA RUS / 142. NED /

7:5 | 6:2

Kaia võitis

Hispaanias Marbellas jätkuva WTA Tour'i 500 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Andalucia Tennis Experience tänases teise ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 7-5 6-2 hollandlanna Arantxa Rus'i. Mäng kestis 1 tund ja 24 minutit. Homses veerandfinaalis on vastaseks rumeenlanna Sorana Cirstea. Mäng peetakse peaväljaku kolmanda mänguna, esimene matš samal väljakul algab kell 12:00 kohaliku aja järgi (13:00 Eesti aja järgi).