Wimbledon GBR, 21.06. – 04.07.2010 / GS

KAIA KANEPI — OLGA SAVCHUK / 152. UKR /

6:1 | 7:5

Kaia võitis

Wimbledoni tenniseturniiri kvalifikatsiooni avaringis võitis Kaia tulemusega 6-1 7-5 ukrainlanna Olga Savtšuk'i. Järgmine vastane on Jelena Bovina, kes võitis tulemusega 4-6 6-4 11-9 Mandy Minella.

Mäng peetakse kolmapäeval 14. väljakul, algusega kell 11:00 kohaliku aja järgi (13:00 Eesti aja järgi).

Sama väljaku kolmanda mänguna on kavas paarismängu kvalifikatsiooni avaringi kohtumine, kus Kaia ja hiinlanna Shuai Zhang'i vastasteks on Darija Jurak ja Sophie Lefevre.

kolmapäev, 16. juuni 2010

KAIA KANEPI — ELENA BOVINA / 169. RUS /

6:1 | 6:2

Kaia võitis

Wimbledoni tenniseturniiri kvalifikatsiooni teise ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-1 6-2 venelanna Jelena Bovina. Järgmine vastane on Ajla Tomljanovic, kes võitis tulemusega 6-4 6-3 Jekaterina Dzehalevitš'i.

Paarismängu kvalifikatsiooni avaringis võitsid Kaia ja hiinlanna Shuai Zhang tulemusega 7-6 (8-6) 6-2 paari Darija Jurak / Sophie Lefevre. Teises ringis on vastasteks Katalin Marosi ja Kathrin Wörle.

Mõlemad kohtumised peetakse neljapäeval 13. väljakul. Üksikmäng algusega kell 11:00 kohaliku aja järgi (13:00 Eesti aja järgi) ning paarismäng väljaku kolmanda mänguna.

neljapäev, 17. juuni 2010

KAIA KANEPI — AJLA TOMLJANOVIC / 175. CRO /

6:1 | 6:2

Kaia võitis

Wimbledoni tenniseturniiri kvalifikatsiooni otsustavas kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-1 6-2 Horvaatiat esindava Ajla Tomljanovic'i. Põhiturniiri tabel loositakse reedel, 18. juunil kell 10:00 kohaliku aja järgi, esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 21. juunil kell 12:00.

Kaia jõudis põhitabelisse ka paarismängus. Koos hiinlanna Shuai Zhang'iga alistati tulemusega 7-6 (8-6) 6-4 Katalin Marosi ja Kathrin Wörle.

teisipäev, 22. juuni 2010

KAIA KANEPI — SAMANTHA STOSUR / 6. AUS /

6:4 | 6:4

Kaia võitis

Wimbledon'i tenniseturniiri tänases avaringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-4 6-4 kuuenda asetusega austraallanna Samantha Stosur'i. Mäng kestis 1 tund 22 minutit. Järgmine vastane on Edina Gallovits, kes võitis tulemusega 4-6 7-5 6-3 Timea Bacsinszky.

Kaia võitis

Wimbledoni turniiri tänases teise ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-4 7-5 rumeenlanna Edina Gallovits'i. Mäng kestis 1 tund 29 minutit. Järgmine vastane on 31. asetusega Alexandra Dulgheru, kes võitis 6-2 6-0 Romina Oprandi.

Paarismängu avaringis võitsid Kaia ja hiinlanna Shuai Zhang tulemusega 6-2 6-4 paari Sally Peers / Laura Robson.

25.06: Paarismängu teises ringis kaotati 16. asetusega paarile Su-Wei Hsieh / Alla Kudrjavtseva 3-6 6-4 1-6.

laupäev, 26. juuni 2010

KAIA KANEPI — ALEXANDRA DULGHERU / 31. ROU /

6:1 | 6:2

Kaia võitis

Wimbledoni tenniseturniiri tänases 3. ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-1 6-2 31. asetusega rumeenlanna Alexandra Dulgheru. Mäng kestis 56 minutit. Järgmine vastane on Klara Zakopalova, kes võitis täna 6-2 6-3 10. asetusega Flavia Pennetta.

esmaspäev, 28. juuni 2010

KAIA KANEPI — KLARA ZAKOPALOVA / 66. CZE /

6:2 | 6:4

Kaia võitis

Wimbledoni turniiri tänases 4. ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-2 6-4 tšehhitar Klara Zakopalova. Mäng kestis 1 tund 15 minutit. Järgmine vastane on Petra Kvitova, kes alistas täna 3. asetusega Caroline Wozniacki 6-2 6-0.