Moskva RUS, 17.10. – 23.10.2011 / Prem.

KAIA KANEPI — SARA ERRANI / 46. ITA /

6:0 | 7:5

Kaia võitis

Moskvas alanud WTA Tour'i 721 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Kremlin Cup tänases avaringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-0 7-5 Sara Errani. Mäng kestis 1 tund 39 minutit. Järgmine vastane on 4. asetusega Francesca Schiavone. Mäng peetakse kolmapäeval, 19. oktoobril peaväljaku kolmanda mänguna.

Kaia võitis

Moskvas peetava WTA Tour'i 721 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Kremlin Cup tänases teise ringi mängus võitis Kaia tulemusega 6-4 5-7 7-6 (9-7) neljanda asetusega Francesca Schiavone. Mäng kestis 2 tundi 43 minutit. 20.10: Järgmine vastane on 6. asetusega Svetlana Kuznetsova, kes võitis Tsvetana Pironkova 7-5 7-5.

Veerandfinaal peetakse reedel, 21. oktoobril peaväljakul, algusega mitte enne kella 18:30 kohaliku aja järgi (17:30 Eesti aja järgi).

reede, 21. oktoober 2011

Kremlin Cup

KAIA KANEPI — SVETLANA KUZNETSOVA / 19. RUS /

6:1 | 6:2

Kaia võitis

Moskvas peetava WTA Tour'i 721 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Kremlin Cup tänases veerandfinaalis võitis Kaia tulemusega 6-1 6-2 kuuenda asetusega Svetlana Kuznetsova. Mäng kestis 1 tund 21 minutit. Järgmine vastane on Lucie Šafarova, kes võitis veerandfinaalis Vera Duševina 6-4 6-4. Poolfinaal peetakse laupäeval, 22. oktoobril peaväljaku teise mänguna.

Kaia võitis

Moskvas peetava WTA Tour'i 721 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Kremlin Cup tänases poolfinaalis võitis Kaia tulemusega 6-7 (4-7) 6-4 6-3 Lucie Šafarova. Mäng kestis 2 tundi 29 minutit. Homses finaalis on vastaseks 8. asetusega Dominika Cibulkova, kes alistas Jelena Vesnina 6-0 6-2. Finaal algab kell 13:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi).