TULEMUSED

Alljärgnevas tabelis on toodud mõned faktid Kaia poolt mängitud turniiride kohta ning info sellest, kellega ta mängis ja milline oli tulemus. Karjääri erinevatel aastatel mängitud turniire ja seal saavutatut vaata juba konkreetse aasta lingi alt. Jooksva aasta turniirid on toodud kahanevas järjekorras, st kõige värskema turniiri tulemused leiad kõige ülevalt, varasemate aastate mängud on aga järjestatud ajaloolises järjestuses, st aasta esimene mäng kõige ees.

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Vastane Rank Aeg Ring Tulemus
Open de l'ASM Belfort, Belfort FRA 25K 27.01.-02.02.2003
Nathalie Vierin /ITA / #178 28.01. R32 3:6 7:6(5) 4:6
LTA Women's $25K, Southampton GBR 25K 10.02.-16.02.2003
Karla Mraz /FRA / #388 10.02. Q1 6:2 6:4
Anais Laurendon /FRA / #337 11.02. QR 5:7 4:6
Lithuanian Independence Day Cup, Kaunas LTU 25K 10.03.-16.03.2003
Anne-Laure Heitz /FRA / #280 11.03. R32 7:5 6:4
Zuzana Hejdova /CZE / #231 13.03. R16 3:6 6:3 6:3
Magdalena Zdenovcova /CZE / #233 14.03. QF 2:6 2:6
Neva Cup, Peterburi RUS 25K 24.03.-30.03.2003
Eva Birnerova /CZE / #215 26.03. R32 6:1 6:1
Daria Kustava /BLR / #386 27.03. R16 6:1 6:4
Tatsiana Uvarova /BLR / #463 28.03. QF 0:6 3:6
Fed Cup, Estoril POR E/A I 21.04.-27.04.2003
Emmanuelle Gagliardi /SUI / #82 21.04. RR1 4:6 1:6
Trofeo Ediltermica, Maglie ITA 25K 28.04.-04.05.2003
Carla Genovese /ITA / #0 27.04. Q1 6:0 6:1
Claudia Ivone /ITA / #438 28.04. QR 7:6(1) 6:2
Valentina Sassi /ITA / #283 29.04. R32 6:3 6:4
Edina Gallovits /ROU / #193 01.05. R16 3:6 6:3 6:3
Nuria Llagostera Vives /ESP / #216 02.05. QF 1:6 6:7(4)
SALK Ladies, Bromma SWE 25K 12.05.-18.05.2003
Sandra Klemenschits /AUT / #614 11.05. Q1 3:6 6:1 6:2
Catalina Castano /COL / #226 12.05. QR 4:6 4:6
Trofeo Ecotecnica, Galatina ITA 25K 03.06.-08.06.2003
Giorgia Brunetti /ITA / #0 31.05. Q1 6:2 6:0
Jaslyn Hewitt /AUS / #536 01.06. Q2 6:2 6:0
Jana Hlavackova /CZE / #251 02.06. QR 6:3 3:6 6:4
Maria Emilia Salerni /ARG / #174 04.06. R32 6:2 6:0
Angelika Roesch /GER / #90 05.06. R16 6:3 6:2
Alyona Bondarenko /UKR / #160 06.06. QF 7:6(3) 6:4
Martina Sucha /SVK / #112 07.06. SF
Maria Jose Martinez /ESP / #325 08.06. F 6:3 6:3
Hit Tennis Cup, Grado ITA 25K 10.06.-15.06.2003
Stefania Pesce /ITA / #826 11.06. R32 6:0 6:2
Swedish Ladies, Bastad SWE 25K 23.06.-29.06.2003
Petra Russegger /AUT / #262 25.06. R32 6:3 6:3
Magda Mihalache /ROM / #366 26.06. R16 6:4 6:1
Jana Hlavackova /CZE / #259 27.06. QF 5:7 2:6
Internazionali Femminili di Palermo, Palermo ITA Tier V 07.07.-13.07.2003
Tian Tian Sun /CHN / #203 06.07. Q1 6:2 1:6 2:6
Open Gaz de France, Les Contamines FRA 25K 21.07.-27.07.2003
Emmanuelle Edon /FRA / #414 22.07. R32 6:2 7:6(2)
Alexandra Kravets /UKR / #254 24.07. R16 7:6(3) 7:6(2)
Severine Beltrame /FRA / #180 25.07. QF 4:6 6:4 6:2
Virginie Pichet /FRA / #211 26.07. SF 1:6 6:2 6:7(2)
US Open, New York USA GS 25.08.-07.09.2003
Wynne Prakusya /INA / #166 20.08. Q1 6:3 6:4
Aniko Kapros /HUN / #130 21.08. Q2 4:6 2:6
Ceisa Cup, Rimini ITA 25K 25.08.-31.08.2003
Evelyn Fauth /AUT / #172 27.08. R32 3:6 6:3 3:6
Gubernator Cup, Žukovski RUS 25K 01.09.-07.09.2003
Irina Boulykina /RUS / #412 02.09. R32 3:6 5:7
1° Trofeo Viva, Torino ITA 25K 08.09.-14.09.2003
Raluca Sandu /ROM / #590 08.09. R32 6:4 7:6(5)
Lourdes Dominguez Lino /ESP / #351 11.09. R16 6:1 7:5
Natalia Gussoni /ARG / #199 12.09. QF 6:3 6:1
Sofia Arvidsson /SWE / #135 13.09. SF 6:3 7:5
Mervana Jugic-Salkic /BIH / #189 14.09. F 6:3 6:3
Allianz Cup, Sofia BUL 25K 15.09.-21.09.2003
Nikol Dimitrova /BUL / #0 16.09. R32 6:0 6:1
Tsvetana Pironkova /BUL / #395 18.09. R16 3:6 7:6(5) 1:6
LTA Women's $25,000, Jersey GBR 25K 06.10.-12.10.2003
Yvonne Meusburger /AUT / #286 08.10. R32 3:6 5:7
Internationaux Feminins de Touraine, Joue-Les-Tours FRA 25K 13.10.-19.10.2003
Margalita Chakhnashvili /GEO / #439 14.10. R32 6:4 6:3
Lenka Snajdrova /CZE / #352 15.10. R16 6:0 6:4
Delphine De Winne /FRA / #578 17.10. QF 7:6(5) 6:2
Anabel Medina Garrigues /ESP / #78 18.10. SF 6:4 6:0
Dally Randriantefy /MAD / #103 19.10. F 5:7 4:6
Nottingham Challenger, Nottingham GBR 25K 27.10.-02.11.2003
Surina De Beer /RSA / #604 29.10. R32 6:1 6:0
Dragana Zaric /SCG / #383 30.10. R16 6:3 7:5
Sybille Bammer /AUT / #192 31.10. QF 2:6 6:7(6)

Mõned juhised tabeli lugemiseks:

  • Q1, Q2, QR - kvalifikatsiooni esimene/teine/otsustav ring
  • Toimumise aeg tähistab põhiturniiri läbiviimise aega, kvalifikatsiooniturniir algab tavaliselt eelmise nädala lõpus
  • # tähise taga asuv number veerus "Turniiri tase" näitab Kaia ja tema vastase edetabelikohta põhiturniiri toimumise nädalal
  • NR - edetabelikoht puudub