TULEMUSED

Alljärgnevas tabelis on toodud mõned faktid Kaia poolt mängitud turniiride kohta ning info sellest, kellega ta mängis ja milline oli tulemus. Karjääri erinevatel aastatel mängitud turniire ja seal saavutatut vaata juba konkreetse aasta lingi alt. Jooksva aasta turniirid on toodud kahanevas järjekorras, st kõige värskema turniiri tulemused leiad kõige ülevalt, varasemate aastate mängud on aga järjestatud ajaloolises järjestuses, st aasta esimene mäng kõige ees.

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Vastane Rank Aeg Ring Tulemus
14th Salk Open, Stockholm SWE Grade 4 03.01.-09.01.2000
bye / / #0 03.01. R64
Fed Cup, Estoril POR E/A II 27.03.-02.04.2000
Natalia Volcova /MDA / #0 28.03. RR1 6:2 6:0
Siham-Soumeya Bennacer /ALG / #0 30.03. RR3 7:5 6:1
Vonjiniana Rasamuel /MAD / #0 31.03. RR4 6:0 6:0
Angela Cardoso /POR / #838 01.04. RR5 6:1 6:4
25th City of Florence Intern. Tourn., Firenze ITA Grade 2 17.04.-23.04.2000
bye / / #0 17.04. R64
18th Inter'l Junior Tournament, Salsomaggiore ITA Grade 2 24.04.-30.04.2000
bye / / #0 24.04. R64
Roland Garros Junior Champ's, Pariis FRA Grade A 05.06.-11.06.2000
Virginie Pichet /FRA / #0 04.06. R64 6:1 6:1
Bianka Lamade /GER / #0 05.06. R32 4:6 3:6
IBM Tallinn 2000, Tallinn EST 10K 19.06.-25.06.2000
bye / / #0 19.06. Q1
Katrina Gintere /LAT / #0 19.06. QR 6:0 6:1
Martina Strussova /SVK / #875 20.06. R32 6:4 6:1
Sofia Arvidsson /SWE / #887 21.06. R16 6:2 7:6(10)
Nicola Woodhouse /GBR / #677 22.06. QF 6:3 6:1
Maria Wolfbrandt /SWE / #412 23.06. SF 6:2 6:3
Margit Rüütel /EST / #0 24.06. F 6:1 6:2
Van Keeken Tournament, Castricum NED Grade 2 03.07.-09.07.2000
bye / / #0 03.07. R64
24th German Junior Open, Essen GER Grade 1 10.07.-16.07.2000
bye / / #0 10.07. R64
Renata Voracova /CZE / #9 15.07. SF 6:2 6:4
Eva Birnerova /CZE / #12 16.07. F 6:0 6:2
Euroopa meistrivõistlused (U16), Hatfield GBR 24.07.-30.07.2000
bye / / #0 24.07. R128
Darija Jurak /CRO / #0 25.07. R64 7:5 6:3
Marianna Keranen /FIN / #0 26.07. R32 6:1 6:0
Virag Nemeth /HUN / #93 27.07. R16 6:3 6:0
Anna Bastrikova /RUS / #125 28.07. QF 6:2 6:3
Joanna Sakowicz /POL / #0 29.07. SF 6:2 6:2
Marion Bartoli /FRA / #84 30.07. F 6:3 3:6 6:3
Eesti meistrivõistlused, Tallinn EST 14.08.-20.08.2000
Julia Matojan /EST / #0 14.08. QF 6:0 6:0
Helina Lill /EST / #0 15.08. SF 6:3 6:0
Piret Ilves /EST / #0 17.08. F 6:0 6:0
Internationaux de Tennis Junior du Canada, Quebec CAN Grade 1 28.08.-03.09.2000
Jaslyn Hewitt /AUS / #72 28.08. R64 6:1 6:0
Galina Fokina /RUS / #106 30.08. R32 2:6 3:6
US Open Junior Championships, New York USA Grade A 04.09.-10.09.2000
Bethanie Mattek /USA / #30 04.09. R64 6:7(2) 4:6
Connolly Continental Cup, Key Biscayne USA Grade C 04.12.-11.12.2000
Claudia Salgues /URU / #0 04.12. RR1 7:6(1) 6:3
Su-Wei Hsieh /TPE / #46 05.12. RR2 7:6(7) 6:1
Aniko Kapros /HUN / #3 06.12. RR3 4:6 1:6
Gisela Dulko /ARG / #10 07.12. SF 7:6(5) 6:3
Melissa Middleton /USA / #0 09.12. F 6:2 6:4
Orange Bowl, Key Biscayne USA Grade A 11.12.-17.12.2000
Margalita Chakhnashvili /GEO / #379 12.12. R64 6:4 6:2
Barbora Strycova /CZE / #33 13.12. R32 6:2 1:6 6:3
Anna Bastrikova /RUS / #104 14.12. R16 6:4 6:2
Shuai Peng /CHN / #65 15.12. QF 6:1 7:5
Edina Gallovits /ROU / #12 16.12. SF 6:7(3) 3:6

Mõned juhised tabeli lugemiseks:

  • Q1, Q2, QR - kvalifikatsiooni esimene/teine/otsustav ring
  • Toimumise aeg tähistab põhiturniiri läbiviimise aega, kvalifikatsiooniturniir algab tavaliselt eelmise nädala lõpus
  • # tähise taga asuv number veerus "Turniiri tase" näitab Kaia ja tema vastase edetabelikohta põhiturniiri toimumise nädalal
  • NR - edetabelikoht puudub