TULEMUSED

Alljärgnevas tabelis on toodud mõned faktid Kaia poolt mängitud turniiride kohta ning info sellest, kellega ta mängis ja milline oli tulemus. Karjääri erinevatel aastatel mängitud turniire ja seal saavutatut vaata juba konkreetse aasta lingi alt. Jooksva aasta turniirid on toodud kahanevas järjekorras, st kõige värskema turniiri tulemused leiad kõige ülevalt, varasemate aastate mängud on aga järjestatud ajaloolises järjestuses, st aasta esimene mäng kõige ees.

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Vastane Rank Aeg Ring Tulemus
Västeras International Junior Championships, Västeras SWE Grade 4 04.01.-10.01.1999
Renska Hiemstra /NED / #0 04.01. R32 4:6 2:6
Teen Tennis (U14), Telford GBR 25.01.-31.01.1999
bye / / #0 25.01. R64
Sunitha Rao /USA / #0 25.01. R32 6:1 6:1
Nika Ozegovic /CRO / #0 25.01. R16 6:1 6:0
Fabienne Clavel /FRA / #0 25.01. QF 7:6 6:1
Renata Ljukovcan /YUG / #0 25.01. SF 4:6 4:6
Estonian Junior Open, Tallinn EST Grade 5 31.05.-06.06.1999
Liga Dekmeijere /LAT / #0 27.06. Q2 7:5 6:1
Margalita Chakhnashvili /GEO / #0 28.06. QR 6:2 6:4
Nicola Woodhouse /GBR / #672 29.06. R32 6:4 6:1
Ekaterina Syssoeva /RUS / #436 30.06. R16 7:5 6:7(6) 6:2
Andrea Masarykova /SVK / #514 01.07. QF 6:4 6:3
Nicola Payne /GBR / #526 02.07. SF 6:1 6:7(7) 6:1
Anna Zaporozhanova /UKR / #322 03.07. F 3:6 3:6
Windmill Cup (U14), Leeuwarden NED 12.07.-18.07.1999
bye / / #0 12.07. R128
Katerina Bohmova /CZE / #0 12.07. R64 6:0 6:1
Lubica Nadasska /SVK / #0 12.07. R32 6:0 6:0
Bettina Radakovits /AUT / #0 12.07. R16 6:2 6:1
Daria Kustava /BLR / #0 12.07. QF 2:6 6:1 7:6
Ally Baker /USA / #0 12.07. SF 6:2 6:4
Elke Clijsters /BEL / #0 12.07. F 6:0 6:4
Euroopa meistrivõistlused (U14), San Remo ITA 19.07.-25.07.1999
bye / / #0 19.07. R128
Maja Kovacev /YUG / #0 19.07. R64 6:0 6:4
Zsuzsanna Bobos /HUN / #0 19.07. R32 6:0 6:3
Victoria Weltz /GER / #0 19.07. R16 6:2 6:0
Dinara Safina /RUS / #0 19.07. QF 6:2 4:6 6:3
Matea Mezak /CRO / #0 19.07. SF 6:3 6:3
Petra Cetkovska /CZE / #0 19.07. F 6:3 3:6 4:6
Eesti meistrivõistlused, Tallinn EST 23.08.-29.08.1999
bye / / #0 23.08. R16
U14 European Masters, Prato ITA 27.09.-03.10.1999
Salome Devidze /GEO / #0 27.10. QF 6:1 6:2
Maria Zivcicova /SVK / #0 27.10. SF 6:2 6:2
Virag Nemeth /HUN / #0 27.10. F 6:0 6:0
TATS Open, Tampere FIN Grade 5 08.11.-14.11.1999
Marianna Yuferova /RUS / #0 08.11. R32 6:4 6:1
Monika Dybicz /SWE / #0 08.11. R16 6:3 6:4
Kristina Bengtsson /SWE / #0 08.11. QF 6:1 6:0
Sarah Wright /GBR / #0 08.11. SF 6:1 6:1
Margit Rüütel /EST / #0 08.11. F 6:2 7:5
Mobilux Luxembourg Indoor Junior Championships, Luxembourg LUX Grade 4 15.11.-21.11.1999
Lourdes Dominguez Lino /ESP / #0 15.11. R32 6:3 7:5
Dominika Dieskova /SVK / #0 15.11. R16 6:4 6:1
Martina Babakova /SVK / #0 15.11. QF 6:2 6:3
Tina Hergold /SLO / #0 15.11. SF 4:6 6:3 3:6

Mõned juhised tabeli lugemiseks:

  • Q1, Q2, QR - kvalifikatsiooni esimene/teine/otsustav ring
  • Toimumise aeg tähistab põhiturniiri läbiviimise aega, kvalifikatsiooniturniir algab tavaliselt eelmise nädala lõpus
  • # tähise taga asuv number veerus "Turniiri tase" näitab Kaia ja tema vastase edetabelikohta põhiturniiri toimumise nädalal
  • NR - edetabelikoht puudub