Soul KOR, 22.09. – 28.09.2008 / Tier IV

KAIA KANEPI — RIKA FUJIWARA / 154. JPN /

6:2 | 6:7(5) | 6:0

Kaia võitis

Soul'is peetava WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Hansol Korea Open avaringis alistas Kaia täna 2 tundi ja 5 minutit kestnud mängus jaapanlanna Rika Fujiwara 6-2 6-7 (5-7) 6-0. Järgmine vastane on 18-aastane venelanna Anastasia Pivovarova, kes ligi 3 tundi kestnud mängus sai seisul 6-7 (5-7) 6-3 5-3 loobumisvõidu kohalikult tennisistilt Ye-Ra Lee'lt.

Mäng peetakse neljapäeval, 25. septembril 2. väljakul, algusega kell 12:00 kohaliku aja järgi (06:00 Eesti aja järgi).

neljapäev, 25. september 2008

KAIA KANEPI — ANASTASIA PIVOVAROVA / 164. RUS /

6:1 | 6:1

Kaia võitis

Soul'is peetava WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Hansol Korea Open teise ringi kohtumises alistas Kaia 53 minutiga 6-1 6-1 venelanna Anastasia Pivovarova. Homses veerandfinaalis on Kaia vastaseks 18-aastane Belgia esinumber Yanina Wickmayer, kes võitis tulemusega 6-3 7-6 (7-2) kaheksanda asetusega Taivani tennisisti Yung-Jan Chan'i.

Mäng peetakse peaväljakul, algusega kell 11:00 kohaliku aja järgi (05:00 Eesti aja järgi).

reede, 26. september 2008

KAIA KANEPI — YANINA WICKMAYER / 68. BEL /

6:1 | 6:4

Kaia võitis

Soul'is peetava WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Hansol Korea Open tänases veerandfinaalis alistas Kaia belglanna Yanina Wickmayer'i 6-1 6-4. Mäng kestis 1 tund ja 22 minutit. Homses poolfinaalis on vastaseks kõrgeima asetusega venelanna Maria Kirilenko, kes võitis tulemusega 6-3 6-2 viienda asetusega prantslanna Pauline Parmentier'i.

Mäng peetakse peaväljaku teise mänguna, esimene matš samal väljakul - teine poolfinaal, kus on vastamisi Samantha Stosur (Austraalia) ja Jill Craybas (USA) - algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (05:00 Eesti aja järgi).

laupäev, 27. september 2008

KAIA KANEPI — MARIA KIRILENKO / 33. RUS /

4:6 | 6:3 | 4:6

Kaia kaotas

Soul'is peetava WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Hansol Korea Open poolfinaalis kaotas Kaia kõrgeima asetusega Maria Kirilenko'le 4-6 6-3 4-6. Mäng kestis 2 tundi ja 18 minutit.