Pariis FRA, 25.05. – 08.06.2008 / GS

KAIA KANEPI — MENG YUAN / 104. CHN /

6:2 | 6:2

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste avaringis alistas Kaia täna tulemusega 6-2 6-2 hiinlanna Meng Yuan'i. Mäng kestis 1 tund ja 6 minutit. Teises ringis on Kaia vastaseks 6. asetusega Venemaa tennisist Anna Tšakvetadze, kes alistas Nuria Llagostera Vives'e 6-3 5-7 6-1.

Mäng peetakse neljapäeval, 29. mail 7. väljaku kolmanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi).

neljapäev, 29. mai 2008

©

KAIA KANEPI — ANNA CHAKVETADZE / 6. RUS /

6:4 | 7:6(2)

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste tänases teise ringi kohtumises alistas Kaia 6. asetusega Venemaa tennisisti Anna Tšakvetadze 6-4 7-6 (7-2). Mäng kestis 1 tund ja 39 minutit. 32 parema hulgas on Kaia vastaseks 29. asetusega hispaanlanna Anabel Medina Garrigues, kes võitis tulemusega 4-6 6-3 6-1 bulgaarlanna Tsvetana Pironkova.

Üksikmängu 3. ringi mäng peetakse laupäeval, 31. mail.

Reedel on Kaial aga paarismängupäev - koos Catalina Castano'ga kohtutakse 6. asetusega Valgevene-Israeli paariga Victoria Azarenka / Shahar Peer. Mäng toimub 9. väljaku kolmanda mänguna, esimene matš samal väljakul algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi).

laupäev, 31. mai 2008

©

KAIA KANEPI — ANABEL MEDINA GARRIGUES / 33. ESP /

6:1 | 6:7(5) | 7:5

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste tänases 3. ringi mängus alistas Kaia 29. asetusega hispaanlanna Anabel Medina Garrigues'e 6-1 6-7 (5-7) 7-5. Mäng kestis 3 tundi ja 6 minutit. 4. ringis on Kaia vastaseks tšehhitar Petra Kvitova, kes võitis tulemusega 7-6 (7-5) 4-6 6-2 12. asetusega ungarlanna Agnes Szavay.

Mäng peetakse esmaspäeval, 2. juunil. Algselt Suzanne Lenglen'i väljaku päeva viimase mänguna toimuma pidanud kohtumine viidi vihmapausi ja eelnevate mängude venimise tõttu üle 6. väljakule. Mäng algab mitte enne kella 21:15 Eesti aja järgi.

AP Photo/Michel Spingler

esmaspäev, 02. juuni 2008

©

KAIA KANEPI — PETRA KVITOVA / 87. CZE /

6:3 | 3:6 | 6:1

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste 4. ringi kohtumine, kus Kaia vastaseks on tšehhitar Petra Kvitova, jäi esmaspäeval pimeduse tõttu pooleli. Esimese seti võitis Kaia 6-3, teise sama tulemusega Kvitova. Otsustav sett mängitakse teisipäeval, 3. juunil 6. väljakul pärast kell 11:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi) algavat juunioride 2. ringi kohtumist, kus on vastamisi Filip Krajinovic-Piskovic (Serbia) ja Mark Verryth (Austraalia).

AP Photo/David Vincent

kolmapäev, 04. juuni 2008

©

KAIA KANEPI — SVETLANA KUZNETSOVA / 4. RUS /

5:7 | 2:6

Kaia kaotas

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste veerandfinaalis kaotas Kaia täna tulemusega 5-7 2-6 neljanda asetusega Svetlana Kuznetsovale. Mäng kestis 1 tund ja 30 minutit. Veerandfinaali jõudmise eest teenitud 250 edetabelipunkti abil tõuseb Kaia esmaspäeval avaldatavas uues WTA edetabelis senise karjääri kõrgeimale, 34. kohale.
Ainult selle aasta WTA Tour'i turniiridelt teenitud punkte kajastavas tabeliskerkib Kaia praeguselt 34. kohalt 23. kohale.