Palermo ITA, 12.07. – 18.07.2010 / Int. 220

KAIA KANEPI — ROSSANA DE LOS RIOS / 113. PAR /

7:5 | 6:4

Kaia võitis

Palermos alanud WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri SNAI Open avaringis võitis Kaia tulemusega 7-5 6-4 Rossana de los Rios'e. Mäng kestis 1 tund 50 minutit. Järgmine vastane on Ioana Raluca Olaru, kes võitis tulemusega 6-4 6-3 Anastasia Pivovarova.

Mäng peetakse neljapäeval, 15. juulil peaväljakul, algusega kell 16:00 kohaliku aja järgi (17:00 Eesti aja järgi).

neljapäev, 15. juuli 2010

SNAI Open

KAIA KANEPI — IOANA RALUCA OLARU / 126. ROU /

6:1 | 6:2

Kaia võitis

Palermos peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri SNAI Open tänases teise ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-1 6-2 rumeenlanna Ioana Raluca Olaru. Mäng kestis 1 tund 16 minutit. Järgmine vastane on kolmanda asetusega Sara Errani, kes võitis teises ringis Mirjana Lucic'i 6-0 7-6(4).

Mäng peetakse reedel, 16. juulil peaväljakul, algusega kell 18:30 kohaliku aja järgi (19:30 Eesti aja järgi).

reede, 16. juuli 2010

SNAI Open

KAIA KANEPI — SARA ERRANI / 34. ITA /

6:2 | 6:2

Kaia võitis

Palermos peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri SNAI Open veerandfinaalis võitis Kaia tulemusega 6-2 6-2 kolmanda asetusega itaallanna Sara Errani. Mäng kestis 1 tund 15 minutit. Järgmine vastane on Romina Oprandi, kes veerandfinaalis alistas teise asetusega Aravane Rezai 7-5 6-0.

Mäng peetakse laupäeval, 17. juulil peaväljakul, algusega kell 17:00 kohaliku aja järgi (18:00 Eesti aja järgi).

laupäev, 17. juuli 2010

SNAI Open

KAIA KANEPI — ROMINA OPRANDI / 90. ITA /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Palermos peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri SNAI Open tänases poolfinaalis võitis Kaia tulemusega 6-3 6-2 itaallanna Romina Oprandi. Mäng kestis 1 tund 15 minutit. Finaalis on vastaseks kõrgeima asetusega Flavia Pennetta, kes poolfinaalis alistas tulemusega 6-0 6-4 Julia Görges'i.

Finaal algab pühapäeval kell 19:30 kohaliku aja järgi (20:30 Eesti aja järgi).

pühapäev, 18. juuli 2010

© APF/SCANPIX

SNAI Open

KAIA KANEPI — FLAVIA PENNETTA / 12. ITA /

6:4 | 6:3

Kaia võitis

Palermos peetud WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri SNAI Open tänases finaalis alistas Kaia tulemusega 6-4 6-3 esimese asetusega itaallanna Flavia Pennetta. Mäng kestis 1 tund 29 minutit. Palju õnne Kaiale esimese WTA turniirivõidu puhul!