Brisbane AUS, 01.01. – 07.01.2012 / Premier $655,000 hard

KAIA KANEPI — ALEXANDRA PANOVA / 119. RUS /

7:5 | 3:6 | 6:2

Kaia võitis

Tänases avaringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 7-5 3-6 6-2 Aleksandra Panova. Mäng kestis 2 tundi 11 minutit. Järgmine vastane on 7. asetusega Anastassia Pavljutšenkova, kes sai seisul 6-1 4-1 loobumisvõidu Polona Hercogilt. Mäng peetakse kolmapäeval, 4. jaanuaril 2. väljakul, algusega kell 10:30 kohaliku aja järgi (02:30 Eesti aja järgi).

kolmapäev, 04. jaanuar 2012

KAIA KANEPI — ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA / 16. RUS /

6:0 | 6:3

Kaia võitis

Tänases teise ringi kohtumises alistas Kaia 7. asetusega Anastassia Pavljutšenkova 6-0 6-3. Mäng kestis 60 minutit. Järgmine vastane on 2. asetusega Andrea Petkovic, kes võitis 7-6 (7-2) 6-0 Barbora Zahlavova Strycova. Mäng peetakse neljapäeval, 5. jaanuaril peaväljaku kolmanda mänguna. Esimene matš sellel väljakul algab kell 10:30 kohaliku aja järgi (02:30 Eesti aja järgi).

neljapäev, 05. jaanuar 2012

KAIA KANEPI — ANDREA PETKOVIC / 10. GER /

6:1 | 7:6 (9-7)

Kaia võitis

Tänases veerandfinaalis võitis Kaia 2. asetusega Andrea Petkovici 6-1 7-6 (9-7). Mäng kestis 1 tund 40 minutit. Järgmine vastane on 3. asetusega Francesca Schiavone, kes alistas Jelena Jankovici ligi 3 tundi kestnud mängus 5-7 7-6 (7-2) 6-3. Poolfinaal peetakse reedel, 6. jaanuaril peaväljakul, pärast kell 19:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi) algava teise poolfinaali (Clijsters vs Hantuchova) lõppu.

reede, 06. jaanuar 2012

© Joosep Martinson /smp images © Joosep Martinson /smp images

KAIA KANEPI — FRANCESCA SCHIAVONE / 11. ITA /

6:3 | 6:0

Kaia võitis

Kaia jõudis finaali! Tänases poolfinaalis võitis Kaia 3. asetusega Francesca Schiavone 6-3 6-0. Mäng kestis 56 minutit. Järgmine vastane on Daniela Hantuchova, kes sai poolfinaalis seisul 6-7 (4-7) 3-1 loobumisvõidu Kim Clijstersilt. Finaal peetakse laupäeval, 7. jaanuaril, algusega kell 19:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi).

laupäev, 07. jaanuar 2012

© Joosep Martinson /smp images © Joosep Martinson /smp images © Joosep Martinson /smp images

KAIA KANEPI — DANIELA HANTUCHOVA / 24. SVK /

6:2 | 6:1

Kaia võitis

Kaia võitis tulemusega 6-2 6-1 Daniela Hantuchova. Mäng kestis 1 tund 14 minutit. Palju õnne Kaiale ja kogu tiimile karjääri esimese WTA Premier turniiri võidu puhul! Aitäh kõigile pöidlahoidjatele! Ja eriline tänu muidugi Brisbane eestlastele ;-)

Järgmisena mängib Kaia Melbourneis Austraalia lahtistel meistrivõistlustel. Põhiturniiri tabel loositakse reedel, 13. jaanuaril kell 10:00 kohaliku aja järgi (01:00 Eesti aja järgi), esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 16. jaanuaril.