Tallinn EST, 17.06. – 23.06.2002 / 25K

KAIA KANEPI — EMMA LAINE / 0. FIN /

6:2 | 6:0

Kaia võitis

Kahe viimase aasta võitja ning sel aastal esimese asetuse saanud Kaia pidas täna oma esimese ringi matshi turiirile wild card'iga pääsenud soomlanna Emma Lainega ning võitis 6-2 6-0. Kaia mängis kindlalt - lühikesekasvuline soomlanna ei tulnud hästi toime tema kõrgete kaarpallidega ning vastane tegi ka palju pallinguvigu. Esialgsete plaanide kohaselt pidi mängitama ka paarismängu esimene ring , kus Kaia ja Margit Rüütel oleksid kohtunud esimese asetusega Tshehhi paariga Dominika Luzarova/Hana Sromova. Kuna aga vastased polnud tänaseks veel Eestisse jõudnud, lükati paarismäng homsele. Mäng algab pärast seda, kui on lõppenud kell 16.00 algav Margit Rüütli esimese ringi üksikmäng sakslanna Scarlett Werneriga.

kolmapäev, 19. juuni 2002

Sampo Open

KAIA KANEPI — TATSIANA UVAROVA / 666. BLR /

6:4 | 6:1

Kaia võitis

Seejärel toimus ka paarismängu veerandfinaal, kus Kaia ja Margiti vastasteks olid Petra Cetkovska (juuniorite maailmameister paarismängus) ja Joanna Sakowicz. Esimene sett oli paraku läbi enne, kui see alata saigi - Kaia ja Margit kaotasid 1-6. Teises setis arenes aga oluliselt võrdsem võitlus - seisul 4-5 murdsid Margit ja Kaia vastaste pallingu ja viigistasid seisu. Paraku ei suutnud nad aga seejärel ise oma servi hoida ning enesekindluse taastanud vastased võitsid teise seti 5-7. Homme kell 16.00 mängib Kaia üksikmängu veerandfinaalis tänase paarismängu vastase Petra Cetkovskaga. Ehk õnnestub võtta revansh...

neljapäev, 20. juuni 2002

Sampo Open

KAIA KANEPI — PETRA CETKOVSKA / 544. CZE /

4:6 | 2:6

Kaia kaotas

Mäng algas mõlemapoolse ebakindlusega ja teineteise servigeimide murdmisega. Seisul 4-4 kaotas Kaia oma servi ning enam ei õnnestunud hoogu sattunud vastast pidurdada - sett Cetkovskale 6-4. Teises setis alustas Cetkovska spurti juba varem ning võitis selle seisuga 6-2. Järgmiseks turniiriks on Kaiale 1. juulil algav 50 000 dollarilise auhinnafondiga ITFi turniir Itaalias Orbetellos.