esmaspäev, 02. juuni 2003

KAIA KANEPI — JANA HLAVACKOVA / 251. CZE /

6:3 | 3:6 | 6:4

Kaia võitis

Itaalias Galatinas jätkuval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia täna põhitabelisse. Tänases otsustavas kohtumises võitis ta kolmes setis
6-3 3-6 6-4 Tshehhi tennisisti Jana Hlavackovat (#251). Laupäevases avaringis võitis Kaia ränkinguta itaallanna Giorgia Brunetti 6-2 6-0, sama skooriga tuli ka teise ringi võit Austraalia mängija Jaslyn Hewitti üle.

Põhiturniir algab homme, kuid Kaia mängib oma esimese ringi kohtumise argentiinlanna Maria Emilia Salerni (#174) vastu kolmapäeval. Homme astub Kaia võistlustulle paarismängus, kus tema partneriks on grusiinlanna Margalita Chaknashvili.

kolmapäev, 04. juuni 2003

KAIA KANEPI — MARIA EMILIA SALERNI / 174. ARG /

6:2 | 6:0

Kaia võitis

Itaalias Galatinas jätkuval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia täna teise ringi alistades maailma 174 reketi, itaallanna Maria Emilia Salerni kahes väga muljetavaldavas setis 6-2 6-0. Homme kohtub Kaia üksikmängu teises ringis esimese paigutusega sakslanna Angelika Roeschi ja itaallanna Francesca Lubiani vahelise mängu võitjaga.

neljapäev, 05. juuni 2003

KAIA KANEPI — ANGELIKA ROESCH / 90. GER /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Itaalias Galatinas jätkuval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia veerandfinaali. Tänases teise ringi kohtumises alistas ta turniiril esimest asetust omanud sakslanna Angelika Röschi (WTA edetabeli nr 90) kindlalt 6-3 6-2. Tegemist on paremuselt teise võiduga Kaia senises karjääris - kõrgeima asetusega alistatud mängija on Eva Dyrberg (Helsingis 2002, toona maailma 79. reket). Homses veerandfinaalis kohtub Kaia ukrainlanna Aljona Bondarenkoga.

Paarismängu veerandfinaalis kohtusid Kaia ja grusiinlanna Margalita Chakhnashvili 4. asetusega paariga Arantxa Parra (Hispaania) / Maria Emilia Salerni (Argentiina). Kaia partner Chakhnasvhili oli paraku vigastatud ja seega tuli kõrge asetusega paari vastu alla jääda 3-6 0-6.

reede, 06. juuni 2003

KAIA KANEPI — ALYONA BONDARENKO / 160. UKR /

7:6(3) | 6:4

Kaia võitis

Itaalias Galatinas jätkuval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia poolfinaali. Tänases veerandfinaalis alistas ta maailma 160. reketi ukrainlanna Aljona Bondarenko kahes setis 7-6 6-4. Homses poolfinaalis kohtub Kaia turniiri kolmanda asetuse, slovakitari Martina Suchaga, kes veerandfinaalis alistas rootslanna Sofia Arvidssoni 6-3 6-1.

Poolfinaalidega alustatakse meie aja järgi kell 15:00. Kaia asub võistlustulle päeva teises mängus, kohe peale Arantxa Parra ja Maria Jose Martinezi (mõl. ESP) vahelise poolfinaali lõppu.

laupäev, 07. juuni 2003

KAIA KANEPI — MARTINA SUCHA / 112. SVK /

Kaia võitis

Itaalias Galatinas jätkuval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia finaali. Tänases poolfinaalis pidi Kaia kohtuma turniiri kolmanda asetuse, slovakitari Martina Suchaga (#112), kuid vastane loobus õlavigastuse tõttu mängust. Homses finaalis kohtub Kaia hispaanlanna Maria Jose Martineziga (#325), kes poolfinaalis alistas oma kaasmaalase, turniiri 4nda asetuse Arantxa Parra kolmes võitluslikus setis 6-4 4-6 7-6(2).

Hoolimata vastase suhteliselt madalast hetkeränkingust on tegemist Kaiast kolm aastat vanema ja kogenud mängijaga, kes paari viimase aasta jooksul on mänginud väga paljudel WTA turniiridel ning võitnud nimekaid mängijaid nagu Barbara Schett (AUT), Patty Schnyder (SUI) ja Sandrine Testud (FRA). Nii näiteks üllatas ta 2001. a. Austraalia lahtiste meistrivõitluste esimeses ringis Venus Williamsit, kes pidi Martinezi alistamiseks kasutama koguni kolme setti.

Homne finaalmäng algab hilisõhtul, meie aja järgi kell 21:30. Pöidlad pihku!

pühapäev, 08. juuni 2003

KAIA KANEPI — MARIA JOSE MARTINEZ / 325. ESP /

6:3 | 6:3

Kaia võitis

Itaalias Galatinas jätkuval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril alistas Kaia finaalis Hispaania tennisisti Maria Jose Martinezi (#325) kahes setis 6-3 6-3 ja tuli turniirivõitjaks! Tegemist on Kaia kolmanda tiitlivõiduga täiskasvanute hulgas - kaks varasemat on tulnud kodustelt Tallinna turniiridelt 2000. ja 2001. aastal. Turniiriga kogutud 36.5 punkti lisatakse edetabelisse ülejärgmisel esmaspäeval ning need tõstavad Kaia praeguselt 301. kohalt ca 50 kohta kõrgemale. Galatina turniiri võitmine kindlustas Kaiale koha juuli algul peetava Palermo WTA turniiri (auhinnafond 110 000 dollarit) kvalifikatsiooni - kas ta seda ka kasutab, näitab juba tulevik.

Palju õnne Kaiale, tema taustajõududele ja fännidele!