Peterburi RUS, 24.03. – 30.03.2003 / 25K

KAIA KANEPI — EVA BIRNEROVA / 215. CZE /

6:1 | 6:1

Kaia võitis

Täna hommikul Peterburis peetud ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri avaringi kohtumises alistas Kaia turniiril kolmanda asetuse saanud tšehhitari Eva Birnerova (WTA 215.) tulemusega 6-1 6-1. Homses teise ringi matšis on Kaia vastaseks Valgevene tennisist Daria Kustava (386.). Pärastlõunal käis Kaia veel väljakul paarismängu esimese ringi kohtumises, kus koos venelanna Jevgenia Linetskajaga kaotati tulemusega 2-6 4-6 Prantsusmaa paarile Anne-Laure Heitz/Anais Laurendon.

neljapäev, 27. märts 2003

Neva Cup

KAIA KANEPI — DARIA KUSTAVA / 386. BLR /

6:1 | 6:4

Kaia võitis

Peterburi tenniseturniiri tänahommikuses teise ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-1 6-4 WTA edetabelis 386. kohal oleva Valgevene tennisisti Daria Kustava ning kohtub homses veerandfinaalis Tatsiana Uvarovaga (Valgevene).

reede, 28. märts 2003

Neva Cup

KAIA KANEPI — TATSIANA UVAROVA / 463. BLR /

0:6 | 3:6

Kaia kaotas

Peterburi tenniseturniiri tänases veerandfinaalis kaotas Kaia tulemusega 0-6 3-6 Valgevene tennisistile Tatsiana Uvarovale. Seisuni 0-6 0-3 mängis vastane praktiliselt ilmeksimatult, siis suutis Kaia seisu võrdsustada, kuid paraku ei õnnestunud Kaial seejärel oma servi kahel korral hoida. Uvarova võitis teise seti 6-3.

Järgmisel esmaspäeval avaldatavas uues WTA Touri edetabelis liidetakse Kaia punktidele juurde Kaunases teenitud 10 punkti, tänu millele kerkib Kaia tagasi 300 hulka (umbes kohale 287). Kuna aga 7. aprillil, kui lisatakse Peterburis teenitud 10 punkti, võetakse tema punktiarvelt maha mulluse Porto turniiri suurepärane tulemus - 24,5 punkti, langeb Kaia uuesti mõnevõrra tahapoole - umbes kohale 329.