Pariis FRA, 07.02. – 13.02.2011 / Prem.

KAIA KANEPI — ANASTASIJA SEVASTOVA / 36. LAT /

7:6(5) | 6:2

Kaia võitis

Pariisis peetava WTA Tour'i 618 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open GDF Suez avaringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 7-6 (7-5) 6-2 Anastasija Sevastova. Mäng kestis 1 tund 12 minutit. Järgmine vastane on Sofia Arvidsson, kes võitis Alize Cornet 6-2 7-6 (7-5).

Mäng peetakse neljapäeval, 10. veebruaril peaväljaku viimase mänguna, pärast kell 19:00 kohaliku aja järgi (20:00 Eesti aja järgi) algava mängu Petkovic vs Kucova lõppu.

Kaia võitis

Pariisis jätkuva WTA Tour'i 618 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open GDF Suez teise ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-3 6-4 Sofia Arvidsson'i. Kohaliku aja järgi kell 23:39 lõppenud mäng kestis 1 tund 6 minutit. Järgmine vastane on Dominika Cibulkova.

Mäng peetakse reedel, 11. veebruaril peaväljaku viienda ehk viimase mänguna. Neljas mäng algab mitte enne kella 19:30 kohaliku aja järgi (20:30 Eesti aja järgi).

laupäev, 12. veebruar 2011

© APF/SCANPIX

KAIA KANEPI — KIM CLIJSTERS / 2. BEL /

1:6 | 5:7

Kaia kaotas

Pariisis peetava WTA Tour'i 618 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open GDF Suez tänases poolfinaalis kaotas Kaia tulemusega 1-6 5-7 kõrgeima asetusega Kim Clijsters'ile. Mäng kestis 1 tund 19 minutit.