Kolkata IND, 19.09. – 25.09.2005 / Tier III

KAIA KANEPI — ANKITA BHAMBRI / 525. IND /

7:6(3) | 6:2

Kaia võitis

Indias Kolkatas alanud WTA Tour'i 170 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri avaringis alistas Kaia täna tulemusega 7-6 (7-3) 6-2 kohaliku tennisisti Ankita Bhambri.

Teises ringis on Kaia vastaseks Hispaania esindaja - kas kuuenda asetusega Laura Pous Tio või Virginia Ruano Pascual.

Kaia osaleb Kolkatas ka paarismängus, kus koos rumeenlanna Edina Gallovits'iga kohtutakse teisipäeval avaringis Neha ja Shikha Uberoi'ga.

kolmapäev, 21. september 2005

KAIA KANEPI — VIRGINIA RUANO PASCUAL / 106. ESP /

6:7(5) | 7:6(6) | 6:1

Kaia võitis

Indias Kolkatas toimuva WTA Tour'i 170 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri teises ringis kohtus Kaia täna 32-aastaseks saanud maailma 106nda reketi, hispaanlanna Virginia Ruano Pascualiga ning võitis peale kiires lõppmängus kaotatud avasetti (tie-break 5-7) kaks järgmist 7-6 (tie-break 8-6) ja 6-1. Võidu teeb eriti magusaks teadmine, et teises setis oli vastasel kasutada ka matchpoint, kuid Kaia suutis selle tõrjuda ja nii mängu käiku otsustava pöörde tuua. Seda, et tegu oli tugeva vastasega, näitab ka fakt, et alates septembrist 2003 on Ruano Pascual maailmas nr.1 paarismängija! Koos Paola Suareziga on Ruano Pascual võitnud paarismängus 8 Suure Slämmi turniiri - Austraalia lahtised 2004, Prantsusmaa lahtised 2001, 2002, 2004 ja 2005 ning USA lahtised 2002, 2003 ja 2004.

Tubli, Kaia!

Veerandfinaalis kohtub Kaia kas turniiri neljanda paigutuse, Itaalia esindaja Maria Elena Camerini (#100) või Sybille Bammeriga (#95, AUT). Veerandfinaal mängitakse reedel.

reede, 23. september 2005

KAIA KANEPI — SYBILLE BAMMER / 95. AUT /

7:5 | 6:3

Kaia võitis

Indias Kolkatas toimuva WTA Tour'i 170 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri veerandfinaalis kohtus Kaia täna maailma 95nda reketi, austerlanna Sybille Bammeriga. Pärast pingelist võitlust avasetis väljus Kaia sellest võitjana 7-5 ning teine sett läks juba skoori poolest lihtsamalt - 6-3. Sellega kindlustas Kaia pääsu elu esimesse WTA turniiri poolfinaali, kus tal tuleb kohtuda turniiril esimesest paigutust omava maailma 12nda reketi Anastassia Mõskinaga. Mäng algab laupäeval kell 14:30 siinse aja järgi.

Suurepärane saavutus, Kaia!
Edu poolfinaaliks!

laupäev, 24. september 2005

KAIA KANEPI — ANASTASIA MYSKINA / 12. RUS /

3:6 | 1:6

Kaia kaotas

Indias Kolkatas toimuva WTA Tour'i 170 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri poolfinaalis kaotas Kaia täna esimese asetusega Anastassia Mõskinale 3-6 1-6.

Tänu Fano turniiri võitmisele Kolkata põhitabelisse koha saanud Kaia teenis saavutatud kolme võiduga kokku 63 väärtuslikku edetabelipunkti, mis kergitavad ta esmaspäeval avaldatavas uues WTA Tour'i edetabelis 140. koha piirimaile.