Cagnes sur Mer FRA, 24.04. – 30.04.2006 / 75K

KAIA KANEPI — TATIANA PEREBIYNIS / 236. UKR /

6:7(4) | 7:6(8) | 6:4

Kaia võitis

Prantsusmaal Cagnes sur Mer'is alanud ITF'i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri avaringis alistas Kaia täna ukrainlanna Tatjana Perebiinise 6-7 (4-7) 7-6 (10-8) 6-4. Mäng kestis 2 tundi ja 38 minutit, teise seti kiires lõppmängus oli vastasel kasutada ka 1 matšpall.

Veebruaris pärast seitsme kuu pikkuseks veninud vigastuspausi turniiridele naasnud Perebiinise senise karjääri kõrgeim positsioon WTA edetabelis pärineb 2004.a augustist, kui ta oli 73. kohal. 2005.a jõudis Perebiinis koos Paul Hanley'ga Wimbledonis segapaarismängu finaali.

Teises ringis on Kaia vastaseks kahe aasta eest sama turniiri võitnud prantslanna Severine Bremond, kes alistas avaringis 3-6 6-2 6-1 ungarlanna Agnes Szavay.

neljapäev, 27. aprill 2006

KAIA KANEPI — SEVERINE BREMOND / 131. FRA /

6:1 | 6:4

Kaia võitis

Prantsusmaal Cagnes sur Mer'is jätkuval ITF'i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril kohtus Kaia täna prantslanna Severine Bremond'iga ja võitis 6-1 6-4. Homses veerandfinaalis on Kaia vastaseks sakslanna Martina Müller.

reede, 28. aprill 2006

KAIA KANEPI — MARTINA MULLER / 104. GER /

4:6 | 6:3 | 1:6

Kaia kaotas

Kahjuks lõppes Kaiale võistlus veerandfinaalis, kus tuli tunnistada sakslanna Martina Mülleri paremust kolmes setis tulemusega 4/6 6/3 1/6 Homme alustab ta lendu Lissaboni poole, kus algab tuleval esmaspäeval WTA 4.kategooria turniir Estorilis. Kaia alustab mänge põhitabelis

Poolfinaalis võitis Martina Müller 5. asetusega itaallanna Tathiana Garbin'i 6-1 6-4 ja finaalis Valgevene esindaja Anastassia Jakimova 7-6 (8-6) 2-6 6-0.