New Haven USA, 20.08. – 26.08.2007 / Tier II

KAIA KANEPI — STEPHANIE COHEN-ALORO / 90. FRA /

7:5 | 7:6(5)

Kaia võitis

USAs New Haven'is täna algava WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Pilot Pen Tennis valikvõistluste avaringis on Kaia vastaseks prantslanna Stephanie Cohen-Aloro. Mäng peetakse esimesel väljakul, algusega kell 17:00 siinse aja järgi.

24-aastane Cohen-Aloro on hetkel WTA edetabelis 90. kohal, tema senine parim koht - 61. - pärineb 2003.a oktoobrist. Oma karjääri jooksul on prantslanna võitnud 5 ITFi turniiri (viimati 2006.a aprillis Biarritz'i 25K), WTA turniiridel on ta jõudnud korra poolfinaali (2004.a Estoril'i Tier V) ja korra veerandfinaali (sel aastal Stockholmis; teises ringis alistas ta seejuures avaringis Kaiat võitnud Youlia Fedossova). Grand Slam turniiride põhitabelis on Cohen-Aloro mänginud 15 korral, parim tulemus pärineb selle aasta Prantsusmaa lahtistelt, kus ta jõudis 3. ringi. Viimati mängis prantslanna Toronto Tier I turniiri kvalifikatsioonis, kus avaringis kaotas kohalikule wild card'ile Sharon Fichman'ile 3-6 6-7. Kaia varem Cohen-Aloro'ga kohtunud ei ole.

Turniiritabelid + ajakava

laupäev, 18. august 2007

KAIA KANEPI — JULIA SCHRUFF / 125. GER /

6:2 | 3:6 | 1:6

Kaia kaotas

New Havenis jätkuva 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga WTA Tour'i turniiri Pilot Pen Tennis valikturniiri 2. ringis kaotas Kaia täna 1 tund ja 40 minutit kestnud mängus tulemusega 6-2 3-6 1-6 sakslanna Julia Schruff'ile. Ülejärgmisel nädalal mängib Kaia New Yorgis USA lahtistel meistrivõistlustel. Põhiturniiri tabel loositakse kolmapäeval, 22. augustil, esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 27. augustil.