Biella ITA, 09.07. – 15.07.2007 / 100K

KAIA KANEPI — RENATA VORACOVA / 134. CZE /

7:6(2) | 6:7(5) | 6:4

Kaia võitis

Itaalias Biellas jätkuva ITFi 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Trofeo Biverbanca avaringis alistas Kaia täna 3 tundi ja 20 minutit kestnud mängus tšehhitar Renata Voracova 7-6 (7-2) 6-7 (5-7) 6-4. Ka teises ringis on Kaia vastaseks tšehhitar - Zuzana Ondraškova, kes alistas hispaanlanna Laura Pous Tio 6-1 2-6 6-4. Esialgu turniiri kodulehe kaudu levitatud info Pous Tio võidust osutus seega valeks (nagu ka kõik need erinevad Kaia mängu skoorid, mis päeva jooksul sealtkaudu avalikkuse ette jõudsid - 7-6 6-4 või 7-6 6-6 6-2 (!) või 7-6 6-7 6-3).

Homme siis Kaial 2 mängu. Kell 13:30 siinse aja järgi peaväljakul 2. ringi mäng Ondraškovaga ning mitte enne kella 17:30 4. väljakul paarismängu veerandfinaal, kus koos Maret Aniga minnakse vastamisi Ukraina/Valgevene paariga Maria Korõtseva/Darja Kustava.

kolmapäev, 11. juuli 2007

KAIA KANEPI — ZUZANA ONDRASKOVA / 135. CZE /

6:4 | 7:6(2)

Kaia võitis

Itaalias Biellas peetaval ITFi turniiril mängis Kaia täna kahes setis üle tšehhitar Zuzana Ondraškova. Lõpptulemus on seekord täpselt selline, nagu näitas Itaalia itimeeste scoreboard - 6-4 7-6. Kaia enda sõnul hakkab mäng tasapisi välja tulema. Järgmine vastane on bulgaarlanna Tsvetana Pironkova, kes alistas rumeenlanna Edina Gallovits'i 6-1 6-3.

Paarismängus on Maret ja Kaia aga juba jõudnud 4 parema hulka. Tulemusega 6-4 6-2 võideti täna 4. asetusega paari Korõtseva/Kustava. Homses poolfinaalis on Mareti ja Kaia vastasteks Rossana De Los Riosja Edina Gallovits.

Loe lisaks:
Postimees: Kaia Kanepi jõudis Itaalias veerandfinaali

reede, 13. juuli 2007

KAIA KANEPI — TSVETANA PIRONKOVA / 129. BUL /

1:6 | 6:4 | 6:2

Kaia võitis

Itaalias Biellas jätkuva ITFi 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Trofeo Biverbanca veerandfinaalis võitis Kaia täna kaotatud avaseti järel 1-6 6-4 6-2 bulgaarlanna Tsvetana Pironkova. Homses poolfinaalis (algusega mitte enne kella 21:00 siinse aja järgi) on Kaia vastaseks itaallanna Karin Knapp, kes alistas 4-6 6-4 7-6 prantslanna Alize Cornet'. Teises poolfinaalis kohtuvad Flavia Pennetta (Itaalia) ja Agnieszka Radwanska (Poola).

Pühapäeval Kadriorus Eesti meistriteks tulnud Maret ja Kaia jäid võitmatuks ka Itaalias. 2 tundi pärast üksikmängu lõppu alanud paarismängu finaalis alistasid wild card'iga turniirile pääsenud eestlannad kindlalt 6-4 6-1 esimese asetusega paari Mervana Jugic-Salkic/Renata Voracova. Kaiale karjääri teine ja Maretile juba 10. tiitel paarismängus. Õnnitleme!

Loe lisaks:
SL Õhtuleht: Kaia Kanepi pääses Biellas poolfinaali

laupäev, 14. juuli 2007

KAIA KANEPI — KARIN KNAPP / 69. ITA /

4:5

Biellas jätkuva ITFi turniiri poolfinaalis kohtus Kaia täna itaallanna Karin Knapp'iga. Esimeses setis seisul 4-5 andis Kaia Knappile loobumisvõidu liikumist seganud puusavalu (pinge puusapainutajalihases) tõttu. Kaia otsustas siiski järgmise nädala Palermo turniiril osaleda. Esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 16. juulil, põhiturniiri tabel loositakse pühapäeval.