's-Hertogenbosch NED, 18.06. – 24.06.2007 / Tier III

KAIA KANEPI — MEILEN TU / 41. USA /

7:5 | 2:6 | 5:7

Kaia kaotas

Hollandis 's-Hertogenboschis toimuval WTA Tour'i 175 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril Ordina Open kohtus Kaia avaringis USA tennisisti Meilen Tu'ga. Kaia võitis tasavägise esimese seti 7-5, kuid teine sett läks suhteliselt kiiresti Tu'le seisuga 2-6. Kolmandas setis jäi Kaia taha 2-5, kuid suutis viigistada 5-5 - viimased kaks geimi võitis aga Meilen Tu ning Kaia jaoks oli 's-Hertogenboschi üksikmänguturniir lõppenud.

Hiljem jätkati ka esmaspäeval vihma tõttu pooleli jäänud paarismängu avaringi kohtumist, kus Kaia ja täna 17-aastaseks saanud venelanna Ksenja Lõkina vastaseks oli 4. asetusega Argentiina/USA paar Gisela Dulko/Meilen Tu. Kokku 1 tund ja 35 minutit kestnud mängu võitsid lõpuks Dulko/Tu tulemusega 6-3 7-6 (7-3).

Järgmisel nädalal mängib Kaia Wimbledoni turniiril. Põhiturniiri tabel loositakse reedel, 22. juunil kell 10:00 kohaliku aja järgi, esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 25. juunil.