Pariis FRA, 05.02. – 11.02.2007 / Tier II

KAIA KANEPI — RENATA VORACOVA / 115. CZE /

6:2 | 6:1

Kaia võitis

Pariisis alanud WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open Gaz de France valikvõistluste avaringis alistas Kaia täna tšehhitar Renata Voracova 6-2 6-1. Mäng kestis 1 tund ja 8 minutit. Kaia homne vastane on Gruusia tennisist Margalita Tšahnašvili, kes alistas prantslanna Laura Thorpe'i 6-4 7-6 (7-3).

Mäng peetakse pühapäeval, 4. veebruaril algusega kell 11:00 siinse aja järgi.

pühapäev, 04. veebruar 2007

KAIA KANEPI — MARGALITA CHAKHNASHVILI / 144. GEO /

6:3 | 6:3

Kaia võitis

Pariisis jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open Gaz de France valikvõistluste teises ringis alistas Kaia täna 60 minutiga grusiinlanna Margalita Tšahnašvili 6-3 6-3. Homses otsustavas kohtumises on Kaia vastaseks 18-aastane ungarlanna Agnes Szavay, kes võitis täna ligi 2 tundi kestnud mängus tulemusega 6-4 7-6 (7-4) prantslanna Mathilde Johansson'i.

Mäng peetakse esmaspäeval, 5. veebruaril algusega kell 13:00 siinse aja järgi.

esmaspäev, 05. veebruar 2007

KAIA KANEPI — AGNES SZAVAY / 182. HUN /

4:6 | 5:7

Kaia kaotas

Pariisis jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Open Gaz de France valikvõistluste otsustavas mängus kohtus Kaia täna 18-aastase ungarlanna Agnes Szavay'ga ning kaotas 4-6 5-7. Mäng kestis 1 tund ja 36 minutit. Järgmise etteaste teeb Kaia juba selle nädala laupäeval, kui Belgias Antwerpenis algab samuti 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri kvalifikatsioon.