Sydney AUS, 08.01. – 14.01.2007 / Tier II

KAIA KANEPI — ALEKSANDRA WOZNIAK / 92. CAN /

6:4 | 6:7(4) | 6:3

Kaia võitis

Sydney's alanud WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International kvalifikatsiooni avaringis alistas Kaia täna vaatamata 21 topeltveale 19-aastase Kanada esireketi Aleksandra Wozniak'i 6-4 6-7 (4-7) 6-3. Mäng kestis 2 tundi ja 18 minutit. Kaia järgmine vastane selgub kohtumisest, kus on vastamisi Nathalie Dechy(Prantsusmaa) ja täna alles Auckland'i turniiri poolfinaalis mänginud Jill Craybas(USA). Nimetatud mäng on laupäeval, 6. jaanuaril kohaliku aja järgi kell 09:30 algava võistluspäeva 3. mäng 6. väljakul, algusega mitte enne 11:30 (siinse aja järgi 02:30). Mängu võitja kohtumine Kaiaga algab samal väljakul mitte enne kella 15:00 (06:00 siinse aja järgi).

laupäev, 06. jaanuar 2007

KAIA KANEPI — JILL CRAYBAS / 58. USA /

2:6 | 5:7

Kaia kaotas

Sydney's jätkuva 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga WTA turniiri Medibank International kvalifikatsiooni teises ringis kaotas Kaia täna tulemusega 2-6 5-7 Jill Craybas'le (USA). Mäng kestis 1 tund ja 21 minutit. Järgmise etteaste teeb Kaia 15. jaanuaril Melbourne'is algavatel Austraalia lahtistel meistrivõistlustel, kus ta on esmakordselt pääsenud põhitabelisse. Põhiturniiri tabel loositakse 12. jaanuaril kell 10:00 kohaliku aja järgi.