Sydney AUS, 07.01. – 13.01.2008 / Tier II

KAIA KANEPI — TRUDI MUSGRAVE / 544. AUS /

6:3 | 6:1

Kaia võitis

Sydney's alanud WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International valikvõistluste avaringis alistas Kaia täna 53 minutiga austraallanna Trudi Musgrave'i 6-3 6-1. Homses teise ringi kohtumises on Kaia vastaseks 19-aastane sakslanna Julia Görges, kes tulemusega 0-6 7-5 6-1 võitis Andrea Petkovic'i.

laupäev, 05. jaanuar 2008

KAIA KANEPI — JULIA GOERGES / 126. GER /

6:4 | 6:3

Kaia võitis

Sydney's jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International valikvõistluste 2. ringi kohtumises alistas Kaia täna sakslanna Julia Görges'i 6-4 6-3. Mäng kestis 1 tund ja 20 minutit. 06.01: Tänases põhiturniirile pääsu otsustavas kohtumises on Kaia vastaseks 20-aastane itaallanna Karin Knapp, kes alistas 2:27 kestnud mängus ameeriklanna Julie Ditty 6-0 6-7(5) 7-5.

pühapäev, 06. jaanuar 2008

KAIA KANEPI — KARIN KNAPP / 51. ITA /

3:6 | 6:3 | 3:3

Sydney's peetava WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International valikvõistluste otsustavas mängus kohtus Kaia täna itaallanna Karin Knapp'iga. Esimese seti võitis Knapp tulemusega 6-3, teise Kaia samade numbritega. Otsustavas setis hoidsid mõlemad mängijad oma servi seisuni 3-3, siis Knapp loobus. Mäng kestis 1 tund ja 48 minutit.

Knapp'ile oli see tänase päeva teine mäng - 2 tundi varem oli ta lõpetanud peaaegu 2,5 tundi kestnud 2. ringi kohtumise ameeriklanna Julie Ditty'ga, kus tal õnnestus mäng otsustavas setis päästa 2-5 kaotusseisust.

Homses põhiturniiri avaringi kohtumises on Kaia vastaseks samuti valikturniiri edukalt läbinud 18-aastane Slovakkia tennisist Dominika Cibulkova. Mäng peetakse 5. väljaku kolmanda mänguna, esimene matš samal väljakul algab 11:00 kohaliku aja järgi (02:00 Eesti aja järgi).

esmaspäev, 07. jaanuar 2008

KAIA KANEPI — DOMINIKA CIBULKOVA / 49. SVK /

3:6 | 6:1 | 7:6(6)

Kaia võitis

Sydney's jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International põhiturniiri avaringi kohtumises alistas Kaia täna 1 tund ja 57 minutit kestnud mängus Dominika Cibulkova 3-6 6-1 7-6 (8-6). Esimene matšpall oli Kaial otsustavas setis kasutada juba seisul 5-3 (oma servil), järgmised 2 aga vastase servil seisul 6-5. Tie-break algas edukamalt Cibulkovale - slovakitar juhtis 2-0, 3-1, 4-2, 5-3 ning seisul 6-4 oli juba temal 2 matšpalli. Järgmised 4 punkti läksid aga Kaiale :)

Homses teises ringi kohtumises on Kaia vastaseks 23-aastane rootslanna Sofia Arvidsson, kes lülitas tulemusega 6-1 7-5 konkurentsist välja 8. asetusega venelanna Jelena Dementjeva. Mäng peetakse 3. väljaku teise mänguna, esimene matš samal väljakul (Dmitri Tursunov vs Stanislas Wawrinka) algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (02:00 Eesti aja järgi).

teisipäev, 08. jaanuar 2008

KAIA KANEPI — SOFIA ARVIDSSON / 97. SWE /

3:6 | 6:3 | 6:3

Kaia võitis

Sydney's jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International teise ringi mängus alistas Kaia täna 1 tunni ja 37 minutiga rootslanna Sofia Arvidsson'i 3-6 6-3 6-3. Homses veerandfinaalis on Kaia vastaseks maailma esireket Justine Henin, kes sai 2. ringis loobumisvõidu tšehhitar Lucie Šafarova'lt. Mäng peetakse peaväljaku 4. mänguna, esimene mäng algab nagu ikka, kell 11:00 kohaliku aja järgi.

Loe lisaks:
Eesti Päevaleht: Kaia Kanepi: esireketit tahab igaüks võita!
Postimees: Kanepi lubab Heninile kõva lahingu anda
SL Õhtuleht: "Polegi kunagi olnud võimalust maailma esireketile ära teha!"

kolmapäev, 09. jaanuar 2008

KAIA KANEPI — JUSTINE HENIN / 1. BEL /

2:6 | 0:6

Kaia kaotas

Sydney's jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International tänases veerandfinaalis kaotas Kaia 52 minutiga WTA edetabelis esikohal olevale Justine Henin'ile 2-6 0-6. Järgmisel nädalal mängib Kaia Melbourne'is Austraalia lahtistel meistrivõistlustel. Põhiturniiri tabel loositakse reedel, 11. jaanuaril kell 10:00 kohaliku aja järgi, esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 14. jaanuaril kell 11:00.

Loe lisaks:
Eesti Päevaleht: Kaia Kanepi: just kaotused maailma tippmängijatele on õpetlikud
Eesti Päevaleht: Kanepi rootslastest abilised: töö viljad ootavad noppimist
Eesti Päevaleht: Kaia vanemad: mängu rohkem kui tulemus näitab
Postimees: Toomas Leius: Mängu oli rohkem, kui seis näitas
SL Õhtuleht: Kui Kaia kõik sisse lööks, oleks ta maailma esimene!