Pariis FRA, 23.05. – 06.06.2010 / GS

KAIA KANEPI — EKATERINA DZEHALEVICH / 175. BLR /

5:7 | 6:4 | 6:4

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste valikturniiri tänases avaringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 5-7 6-4 6-4 Jekaterina Dzehalevitš'i. Mäng kestis 2 tundi 24 minutit. Järgmine vastane on 16-aastane Kasahstani tennisist Zarina Dijas, kes võitis avaringis 2-6 7-6 (7-4) 8-6 prantslanna Estelle Guisard'i.

Mäng peetakse neljapäeval, 20. mail 8. väljaku neljanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 10:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi).

neljapäev, 20. mai 2010

KAIA KANEPI — ZARINA DIYAS / 256. KAZ /

6:1 | 6:0

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste valikturniiri tänases teise ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-1 6-0 Kasahstani tennisisti Zarina Dijas'i. Mäng kestis 1 tund 3 minutit. Järgmine vastane on venelanna Vesna Manasijeva, kes võitis tulemusega 6-2 6-3 Anna Tatišvili (Gruusia).

Mäng peetakse reedel, 21. mail 17. väljaku kolmanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 10:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi).

reede, 21. mai 2010

KAIA KANEPI — VESNA MANASIEVA / 135. RUS /

6:0 | 6:0

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste valikturniiri otsustavas kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-0 6-0 venelanna Vesna Manasijeva. Mäng kestis 47 minutit. Põhiturniiri avaringis on Kaia vastaseks prantslanna Pauline Parmentier.

Mäng peetakse esmaspäeval, 24. mail 2. väljaku neljanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi).

Turniiritabel/ Ajakava/ Live

esmaspäev, 24. mai 2010

KAIA KANEPI — PAULINE PARMENTIER / 95. FRA /

6:3 | 6:1

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste avaringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-3 6-1 prantslanna Pauline Parmentier'i. Mäng kestis 1 tund 5 minutit. Järgmine vastane on 4. asetusega Jelena Jankovic, kes alistas tulemusega 6-0 6-4 Alicia Molik'u.

Mäng peetakse neljapäeval, 27. mail peaväljakul, algusega kell 15:30 kohaliku aja järgi (16:30 Eesti aja järgi).