Pariis Prantsusmaa, 26.05. – 08.06.2013 / GS clay

KAIA KANEPI — KLARA ZAKOPALOVA / 23. CZE /

7:6(3) | 6:2

Kaia võitis

Kaia võitis esimese ringi kohtumise ja jõudis Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel teise ringi. Kohtumine kestis 1 tund ja 22 minutit. Kaia juhtis esimeses setis 5:1 kuid vastasel õnnestus seis setis viigistada.

Kaia oma sõnadega: "Alguses mängisin väga hästi. Siis jällegi nii hästi ei mänginud ja vastane mängis paremini. Mul olid võimalused, aga need jäid kasutamata. Ma ei läinud närvi kui vastane oli eduseisu tasa teinud. Kui seis oli 5:5, mõtlesin, et ma ei kingi talle midagi ja ta peab ise punktid võtma kui tahab. Sellise mõttega mängisin edasi.

Teises setis tundus, et vastane läks natuke tujust ära, oli nagu loobunud ja hakkas silmad kinni paugutama. Kui juhtisin 5:0 õnnestus tal hakata järgi tulema. Õnneks 5:2 pealt ma servisin hästi ja võitsin.

Ideaalselt asjad mängus tihti ei kulge, tuleb erinevate situatsioonidega hakkama saada ja täna ma sain."

Järgmises ringis kohtub Kaia Stefanie Voegele'ga (SUI, WTA 56) ning mäng peetakse homme päeva kolmanda mänguna. Esimene mäng algab kell 11 kohaliku aja järgi /12 Eesti aja järgi.

reede, 31. mai 2013

KAIA KANEPI — STEFANIE VOEGELE / 56. SUI /

6:7(6) | 6:3 | 6:8

Kaia kaotas

Kaia kaotas väga tasavägise kohtumise ja seekord piirdus Prantsusmaal teise ringiga.

Kaia oma sõnadega: "Hästi tasavägine mäng oli esimesest setist peale, vastane mängis väga hästi. Lihtsalt ta mulle midagi ei andnud, ma pidin kõvasti tööd tegema. Mängu otsustas ikkagi lõpus see, et 4:1 seisult otsustavas setis ta tuli järgi ja ma kahte oma servigeimi väga hästi ei mänginud. Tema jällegi servis ja mängis oma geimid hästi. Ma mängisin ka tähtsatel hetkedel julgelt, aga eksisin nii napilt joone kõrvale. Temal jälle õnnestusid asjad hästi ja ei olnudki midagi teha.

Nüüd on edasi muruturniirid. Esimene neist Hollandis 2 nädala pärast ja siis Wimbledon."