Kaunas LTU, 10.03. – 16.03.2003 / 25K

KAIA KANEPI — ANNE-LAURE HEITZ / 280. FRA /

7:5 | 6:4

Kaia võitis

Kaia alistas täna õhtupoolikul Kaunase 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF Women's Circuiti turniiri esimese ringi kohtumises kahes tasavägises setis tulemusega 7-5 6-4 just täna oma 21. sünnipäeva tähistava prantslanna Anne-Laure Heitzi. Neljapäeval kohtub Kaia Tšehhi mängija Zuzana Hejdovaga (WTA 231), kes alistas avaringis ungarlanna Kyra Nagy.

neljapäev, 13. märts 2003

KAIA KANEPI — ZUZANA HEJDOVA / 231. CZE /

3:6 | 6:3 | 6:3

Kaia võitis

Kaunase 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF Women's Circuiti turniiri teise ringi kohtumises alistas Kaia täna ennelõunal 8. asetusega 25-aastase tšehhitari Zuzana Hejdova - 3-6 6-3 6-3. Homses veerandfinaalis on Kaia vastaseks Tšehhi tennisist Magdalena Zdenovcova (WTA 233), kes alistas teises ringis Vene tulevikulootuse Jevgenia Linetskaja.

reede, 14. märts 2003

KAIA KANEPI — MAGDALENA ZDENOVCOVA / 233. CZE /

2:6 | 2:6

Kaia kaotas

Kaunase 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF Women's Circuiti turniiri veerandfinaalis kaotas Kaia tulemusega 2-6 2-6 tšehhitar Magdalena Zdenovcovale. Praeguste plaanide kohaselt sooritab Kaia oma järgmise etteaste juba ületuleval nädalal, mängides Peterburis peetaval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITFi siseturniiril.