Pariis FRA, 24.05. – 06.06.2004 / GS

KAIA KANEPI — ARAVANE REZAI / 784. FRA /

6:2 | 7:5

Kaia võitis

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri avaringis alistas Kaia Prantsusmaad esindava Aravane Rezai 6-2 7-5. Teises ringis on Kaia vastaseks 31-aastane sakslanna Barbara Rittner, kes alistas tšehhitari Lenka Nemeckova 6-4 6-4. Hetkel WTA tabelis 156. kohal olev **Rittneron karjääri jooksul võitnud 2 WTA Touri turniiri (1992 Schenectady's ja 2001 Antwerpenis), karjääri kõrgeim edetabelikoht pärineb 1993.a veebruarist, kui ta oli 24. kohal.

Matš peetakse homme jällegi 6. väljakul, nüüd aga kolmanda mänguna (esimene mäng algab siinse aja järgi kell 12).

neljapäev, 20. mai 2004

KAIA KANEPI — BARBARA RITTNER / 156. GER /

5:7 | 6:2 | 2:6

Kaia kaotas

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri teises ringis kaotas Kaia kahe tunniga sakslanna Barbara Rittnerile 5-7 6-2 2-6. Mõlemapoolsete mõõnade ja võimalustega mängus õnnestus Kaial esimeses setis 0-2 kaotusseisust 5-2 eduseis saavutada, kuid Rittner võitis seejärel omakorda 5 geimi järjest. Teises setis oli jälle Kaia kord - 1-2st sai 6-2. Edu jätkus ka kolmanda seti algul, Rittneri servi murdmise järel juhtis Kaia 2-0. Kuid see oli ka kahjuks kõik, järgmised 6 geimi läksid sakslannale... Mängu **statistika

Praeguste plaanide kohaselt mängib Kaia järgmisena Tšehhimaal Prostejovis peetaval 75K turniiril, mille põhitabeli mängudega alustatakse 31. mail.