esmaspäev, 02. veebruar 2004

KAIA KANEPI — ANOUSJKA VAN EXEL / 258. NED /

6:4 | 6:2

Kaia võitis

Ortiseis (Itaalia) eile alanud ITFi 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga siseturniiril jõudis Kaia kolme võiduga põhiturniirile. Pühapäevases 1. ringi kohtumises alistas ta kindlalt 6-3 6-0 itaallanna Alice Canepa, täna aga kõigepealt Anousjka van Exeli (Holland) 6-4 6-2 ning seejärel otsustavas kohtumises Slovakkia tennisisti Stanislava Hrozenska 6-3 7-5.

Põhiturniiri esimeses ringis kohtub Kaia kolmapäeval Horvaatia tennisisti Sanda Mamiciga, kes läbis samuti edukalt kvalifikatsiooniturniiri.

Kaia võitis

Ortisei tenniseturniiri 1. ringi kohtumises alistas Kaia täna tulemusega 7-6 (7-4) 6-1 Horvaatia esindaja Sanda Mamici ning kohtub homme oma vana rivaali (ja samas hea sõbranna :-), sellel turniiril 7. asetust omava rootslanna Sofia Arvidssoniga.

neljapäev, 05. veebruar 2004

KAIA KANEPI — SOFIA ARVIDSSON / 108. SWE /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Ortisei turniiri teises ringis alistas Kaia täna endast WTA tabelis 52 kohta kõrgemal paikneva Rootsi esireketi Sofia Arvidssoni 6-3 6-2. Juunioride ja täiskasvanute hulgas on Kaia ja Sofia kohtunud nüüd juba kaheksal korral, seitse korda on väljakult võitjana lahkunud Kaia. Homses veerandfinaalis tuleb kokku minna veelgi tugevama vastasega, turniiritabelisse kolmandana asetatud ning WTA edetabelis 81. kohta hoidva Tšehhi tennisisti Zuzana Ondraskovaga.

reede, 06. veebruar 2004

KAIA KANEPI — ZUZANA ONDRASKOVA / 81. CZE /

6:4 | 6:3

Kaia võitis

Itaalias Ortiseis mängitaval tenniseturniiril on kvalifikatsiooniturniirilt alustanud Kaia saanud juba kuus võitu järjest ning jõudnud nelja parema hulka. Tänases veerandfinaalis alistas ta tulemusega 6-4 6-3 WTA edetabelis 81. kohal oleva tšehhitari Zuzana Ondraskova. Homses poolfinaalis kohtub Kaia teise tšehhitari, maailma 146. reketi Iveta Benešovaga, kellega ta kohtus ka 2001.aasta Tallinna turniiri poolfinaalis.

Ortisei turniiri neljast poolfinalistist koguni kolm pidid turniiri alustama valikmängudega - lisaks Kaiale ka tema homne vastane Benešova ja tabeli ülemises pooles Iva Majoli ja Sandrine Testud'i alistanud ungarlanna Virag Nemeth. Neljandana valikturniiri edukalt läbinud Sanda Mamic pidi mäletatavasti avaringis tunnistama Kaia paremust.

laupäev, 07. veebruar 2004

KAIA KANEPI — IVETA BENESOVA / 146. CZE /

5:7 | 6:4 | 2:6

Kaia kaotas

Itaalias Ortiseis mängitava 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri poolfinaalis tuli Kaial peale kuut järjestikust võitu tunnistada maailma 146. reketi tšehhitari Iveta Benešova paremust. Kaial tuli alla vanduda kolmes setis 5-7 6-4 2-6. Eduka turniiriga kogus Kaia 41 punkti, mis tõstavad ta järgmisel nädalal avaldatavas WTA edetabelis uut karjääri parimat tulemust tähistavale umbes 137. kohale.