Joue-Les-Tours FRA, 10.10. – 16.10.2005 / 50K

KAIA KANEPI — SABINE KLASCHKA / 138. GER /

6:0 | 6:4

Kaia võitis

Eile Prantsusmaal Joue-Les-Tours'is alanud ITF-i 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri avaringis alistas Kaia täna endast värskes WTA edetabelis vaid koha võrra tagapool asuva sakslanna Sabine Klaschka 6-0 6-4. Kaia vastaseks teises ringis on prantslanna Virginie Pichet, kes alistas Renata Voracova (Tšehhimaa) 6-3 6-1. Mäng algab neljapäeval kell 19:00 siinse aja järgi.

neljapäev, 13. oktoober 2005

KAIA KANEPI — VIRGINIE PICHET / 273. FRA /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Prantsusmaal Joue-Les-Tours'is jätkuval ITF-i 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia veerandfinaali, alistades napilt üle tunni kestnud teise ringi kohtumises kohaliku tennisisti Virginie Pichet' 6-3 6-2. Kaheksas oma servigeimis lõi Kaia seejuures kokku 14 ässa.

Veerandfinaalis on Kaia vastaseks turniiri esimene asetus, Horvaatia esindaja Jelena Kostanic.

reede, 14. oktoober 2005

KAIA KANEPI — JELENA KOSTANIC / 94. CRO /

4:6 | 2:6

Kaia kaotas

Prantsusmaal Joue-Les-Tours'is jätkuval 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga tennisturniiril kaotas Kaia täna turniiril esimest asetust omavale Jelena Kostanicile 4-6 2-6. Järgmisel nädalal mängib Kaia Prantsusmaal Saint Raphael'is 50 000 dollarilisel turniiril.