Biella ITA, 26.09. – 02.10.2005 / 50K+H

KAIA KANEPI — ZSOFIA GUBACSI / 210. HUN /

3:6 | 6:2 | 6:1

Kaia võitis

Itaalias Biellas jätkuva 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri üksikmängu avaringis alistas Kaia täna ungarlanna Zsofia Gubacsi pärast kaotatud avasetti 3-6 6-2 6-1.

Teises ringis on Kaia vastaseks (juba kolmandat korda sel aastal!) Katerina Bohmova Tšehhimaalt. Mäng algab kolmapäeval kell 12:30 kohaliku aja järgi.

kolmapäev, 28. september 2005

KAIA KANEPI — KATERINA BOHMOVA / 158. CZE /

6:3 | 5:7 | 7:6(3)

Kaia võitis

Itaalias Biellas jätkuva 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri üksikmängu teises ringis kohtus Kaia täna Katerina Bohmovaga (Tšehhi), keda ta tänavu on juba kaks korda võitnud - Fano ja Petange turniiril. Ka kolmas võit ei jäänud tulemata - Kaia võitis kolmes setis 6-3 5-7 7-6 (7-3). Mängu pingelisust ja tasavägisust ilmestab ka fakt, mõlemal mängijal olid kasutada matšpallid - otsustavas setis oli Bohmoval seisul 5-6 ja Kaia servil kasutada matšpall, kuid Kaial õnnestus see võita ning seejärel ka kiires lõppmängus peale jääda.

Veerandfinaalis kohtub Kaia reedel itaallanna Nathalie Vieriniga (#133). Mäng algab kohaliku aja järgi kell 16:30.

reede, 30. september 2005

KAIA KANEPI — NATHALIE VIERIN / 133. ITA /

1:6 | 1:0

Itaalias Biellas jätkuva 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri üksikmängu veerandfinaalis kohtus Kaia täna itaallanna Nathalie Vieriniga (#133) ning oli seisul 1-6 1-0 sunnitud vastasele loobumisvõidu andma. Loobumise põhjuseks oli taas seljavalu, mis segas Kaiat juba septembri alguses Prantsusmaal Denain'is toimunud turniiril ja paraku ei ole WTA arstide poolt probleemiga võitlemiseks ette kirjutatud harjutused veel täit tulemust andnud.

Seljavalu tõttu ei osale Kaia ka järgmisel nädalal Hispaanias Barcelonas toimuval turniiril, kuid ta loodab taas võistlusvormis olla ülejärgmisel nädalal Prantsusmaal Joue-Les-Toursis toimuvaks 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiriks, kus ta kaks aastat tagasi jõudis finaali.