Saint-Raphael FRA, 16.10. – 22.10.2006 / 50K

KAIA KANEPI — IRYNA KURYANOVICH / 239. BLR /

7:5 | 6:1

Kaia võitis

Prantsusmaal Saint-Raphaelis peetaval ITF-i 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril alistas Kaia tänases avaringi kohtumises Valgevene tennisisti Irina Kurjanovitš'i 7-5 6-1. Teises ringis on Kaia vastaseks samuti läbi kvalifikatsiooni põhiturniirile pääsenud tennisist - Horvaatiat esindav 19-aastane Marija Abramovic, kes lülitas konkurentsist välja Anne Kremer'i Luksemburgist. 2002.a WTA edetabelis 18. kohale jõudnud Kremeril tuli seejuures 2-6 6-4 5-7 kaotus vastu võtta oma sünnipäeval.

Mäng peetakse kolmapäeval, 18. oktoobril C-väljaku 2. mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 12:00 siinse aja järgi.

kolmapäev, 18. oktoober 2006

KAIA KANEPI — MARIA ABRAMOVIC / 447. CRO /

6:1 | 6:1

Kaia võitis

Prantsusmaal Saint-Raphael'is toimuva ITF-i 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri teise ringi kohtumises alistas Kaia täna Marija Abramovic'i Horvaatiast 6-1 6-1. Veerandfinaalis on Kaia vastaseks 21-aastane rumeenlanna Simona Matei, kes sai täna 4-6 6-4 6-3 võidu Tatjana Putšek'i (Valgevene) üle.

Mäng peetakse reedel, 20. oktoobril peaväljaku 3. mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 12:00 siinse aja järgi.

reede, 20. oktoober 2006

KAIA KANEPI — SIMONA MATEI / 156. ROM /

6:3 | 7:6(1)

Kaia võitis

Prantsusmaal Saint-Raphael'is jätkuva ITF-i 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri veerandfinaalis võitis Kaia täna rumeenlanna Simona Matei 6-3 7-6 (7-1). Mängu statistika Homses poolfinaalis on Kaia vastaseks Prantsusmaad esindav Youlia Fedossova, kes alistas täna Karin Knapp'i (Itaalia) 2-6 6-2 6-1.

Enne seda mängu peetakse ära teine üksikmängu poolfinaal (algusega kell 15:00 siinse aja järgi), kus on vastamisi Stephanie Foretz (Prantsusmaa) ja Alberta Brianti (Itaalia).

Turniiritabel

laupäev, 21. oktoober 2006

KAIA KANEPI — YULIA FEDOSSOVA / 148. FRA /

6:3 | 3:6 | 3:6

Kaia kaotas

Prantsusmaal Saint-Raphael'is jätkuva 50 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiri poolfinaalis kaotas Kaia täna tulemusega 6-3 3-6 3-6 Prantsusmaad esindavale Youlia Fedossova'le. Mängu statistika